Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lehet lassú a letöltés...

Miért lehet lassú a letöltés bizonyos platformokon keresztül?

Figyelt kérdés
1000-es netem van de Steamen és EA desktopon kereszüli letöltésnél legfeljebb 12-13MB/s sebességet tudok kikönyörögni játékok letöltésénél, viszont pl. epic games-en könnyen felmegy 80MB/s-re is... A probléma hosszú ideje fennáll, azóta már sokszor volt a gép is újra telepíve, volt már router csere sőt, teljesen másik pc-m is van mióta elsőnek felfedeztem a problémát és állítgattam már sok mindent sokszor de nem tudok rájönni hol a hiba. Jelenleg is éppen az EA appon töltök le, max 13MB/s-el jön a játék, miközben haverom ugyanazt szedi de neki meg 65MB/s-ig felmegy... állítása szerintem steam-el sincsenek ilyen problémái. Lényegtelen h HDD vagy SSD a célhely, mindenképp lassú... hogy lehetséges ez?

2021. jún. 10. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
A szolgáltatódnak nem optimális azbútvonala a nevezett szolgáltatók felé.
2021. jún. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, tanácsot tudsz adni hogyan oldhatom meg? Használjak vpn-t esetleg vagy mi a helyzet ilyenkor?
2021. jún. 10. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:
A vpn esetleg segíthet, de olyat kell találni, ami közel van vagy hozzád, vagy a játék szerveréhez, különben lehet, hogy többet árt mint használ (például elszáll a ping).
2021. jún. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden platformon beállítható valamilyen sebességlimit. Ha ilyet nem állítottál be (ha volt alapbeállítás, akkor engedélyezted a maximumot) akkor ahogy korábban leírták vpn segíthet.
2021. jún. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!