Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Azt be tudom állítani a...

Azt be tudom állítani a Facebookon hogy bizonyos emberek ne lássák a hozzászólásaimat anélkül hogy letiltanám őket?

Figyelt kérdés

2021. jún. 11. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem lehet beállítani, esetleg fejtsd ki a véleményeidet kamu állprofilról és akkor nem fogják látni az ismerőseid a hozzászólásaidat.
2021. jún. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ha letiltom a nem kívánatos személyeket akkor gondolom nem látják a kommenteket sem. Így van?
2021. jún. 11. 19:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"anélkül hogy letiltanám"

"De ha letiltom"

gondold át mit is akarsz :D

ha pedig nem vagy elég keménytökü ahhoz, hogy vállald a hozzászólásaidat, akkor inkább ne is szólj hozzá semmihez!

2021. jún. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Ha letiltod őket, semmit nem fognak látni, ha törlöd őket az ismerőseid közül, ugyanúgy nem fognak látni semmit veled kapcsolatban.


De ha nem akarod őket eltávolítani az ismerőseid közül, akkor egy kamu állprofilról fejtsd ki a véleményed a bejegyzésekhez és akkor sem fogják látni, hogy te szólsz hozzá a bejegyzésekhez.

2021. jún. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Ha letiltod őket, a hozzászólásokat akkor is látják.
2021. jún. 12. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 már megbocsáss, de aki engem letiltott, annak a hozzászólásait és a lájkjait ugyanúgy nem látom a közös ismerősök képein és posztjain és akiket én tiltottam le azokét sem látom.


Ha valaki csak üzenetben tilt, akkor lehet látni a facebook tevékenységeit, de ha valaki facebookon tesz a tiltólistára, azaz tövestül letilt, akkor sem a letiltott fél, sem pedig a letiltó nem fog látni és hallani a másikról semmit és az ismerős státuszuk is törlődik.

2021. jún. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

#6: Attól hogy letiltod (vagy törlöd) az ismerőseid közül, a nyilvános bejegyzéseik, hozzászólásaik ugyanúgy láthatóak (és fordítva is), csak nem dobja fel a facebook. Szóval ha odakommentel egy nyilvános poszt alá, akkor láthatod a hozzászólását ha egyébként megnézed a posztot, csak feldobni nem fogja a fb. Amit te tapasztaltál, ott valószínűleg úgy volt beállítva a láthatóság, hogy alapból csak azi smerősök láthassák, idegenek nem.

Nekem a kérdésből az jött le, hogy a kérdező azt akarja hogy mindenki lássa a hozzászólást, csak bizonyos ismerősei nem. Ez nem megoldható. Vagy mindenki látja, vagy csak ismerősök, vagy senki.

2021. jún. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!