Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik most?

Miért nem működik most?

Figyelt kérdés

Ma kipróbáltam az UrbanVPN-t kíváncsiságból hogy milyen egy full free VPN. Azonban hiába kapcsoltam ki, majd töröltem le szabályosan (még az exe fájl-t is letöröltem), aztán indítottam újra a gépet még mindig nem működik a HBO GO. "Location error

You attempted to start a subscription of the HBO GO service of Hungary but you seem to be located outside of its territory based on your IP address.


Please visit the HBO GO website of your location or try subscribing of Hungary’s service when within its boundaries."


Ezt kapom, a pofámba rögtön.



2021. jún. 13. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A HBO Go szűri a VPN-eket is, és azért nem enged be.

2021. jún. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szóval ez nem a VPN miatt van, hanem a HBO Go miatt.

Próbálkozhatsz másik VPN-el, hátha sikerül.

Nekem egyszer Hola premiummal sikerült bejutni oda, de csak egyszer!

Hogy most ezzel mi a helyzet, azt sajnos nem tudom.

2021. jún. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
MO-ról vagyok tisztába vagyok azzal hogy szűri, de már ahogy írtam NINCS VPN-em. Router újraindítás jó lehet?
2021. jún. 13. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!