Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol lehet megnézni egy eldobha...

Hol lehet megnézni egy eldobható e-mail címre küldött beérkező leveleket?

Figyelt kérdés
Sajnos elfelejtettem a jelszavamat egy olyan oldalhoz, amire egy eldobható e-mail címmel regisztráltam... Elküldetném a helyreállító e-mailt, de nem tudok belépni érthető módon a bejövő levelekhez. :D Van ilyen oldal, amivel ezt esetleg meg lehetne nézni?

2021. jún. 15. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem. Ezért eldobható. Van ami él 5 perc után kuka az egész. Van ami csak papír forma szerint létezik, be lépni nem lehet, levelet nem fogad. Ezt jelzik is, hogy ha megerősítő email kell akkor buktad.

Te pl ezt most buktad. Fontos oldalakat nem ilyennel regisztrálunk.

2021. jún. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jah, kutakodtam és erre jutottam, de egy kérdést megért. Nyilvàn nem fontos oldalról van szó. :D
2021. jún. 15. 21:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Regisztrálj megint.
2021. jún. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos nincs lehetőség az eldobható email címek postaládájának a megtekintésére.

Eldobható telefonszámot, vagy eldobható email címet csak akkor szabad használni, ha egy a számunkra "Eldobható" helyre regisztrálunk vele!

2021. jún. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :'))
2021. jún. 15. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!