Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csináljak, ha nekem...

Mit csináljak, ha nekem kábeles Digi netem van és az öcsémnek átszeretnénk vinni a netet. Nincs hozzá valami dolog, amit venni lehet és egyszerre menjen a kettő vagy valami ilyesmi?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 20:10
 1/3 PapaJoe ***** válasza:
Nem írtad,hogy hova akarod átvinni a netet.Nekem is digim van és két gép van rajta.A megoldás egy Router.Előnye,hogy saját tűzfalai s van.(Ez csak egy plusz,ezen kívül azért a gépre is kell egy tűzfal!)Ja! Még valami.A digit nem zavarja,hogy routert használsz!Remélem segítettem valamit!
2010. aug. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Router funkcióban gazdagabb de ha komolyabb netetek van valszeg kábellal érdemesebb és általában engedett a több gép használata ezért egy olcsóbb switchen is gondolkozhatsz. Pl UPC 60 megás 3 gépet enged egyszerre (szerződésben van leírva).

Azaz egy pár ezer forintos switch-vel 3 gépet köthetek rá és mindnek saját ip címe lesz. Ez online játéknál jön jól mert egyszerre lehet játszani. Én routerral osztom meg és kifelé a desktop és a noti is ugyanannak az ip címnek látszódik.


Szal van ilyen scenarió is.

2010. aug. 26. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A switch-et felejtsd el azoknak már lejárt az idejük,ma már csakis routerrel érdemes a netet megosztani. 5 ezer forintért már jókat lehet kapni .
2010. aug. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!