Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Net letöltési sebessége...

Net letöltési sebessége egyenlőre csak uplay connect-nél egy 75 gigás játék letöltésénél (kb 27-30 gb-nál) 9mb-ről lezuhan 1.2-re és úgy is marad. Otthoni hálózatra van csatlakozva vezetékesen a laptop útelválasztón keresztül többi lent?

Figyelt kérdés

Adott egy win7-es gép, otthoni hálózat kiépítése ha netán kérdés lenne(nem szakszerűen): kintről routerbe->wifi router->pc

Gondolom ez általános. Ez a gép gyenge a két router régi a kábelekkel együtt ezértis csak 100mbs gyorsaság elérhető. Az én laptopom harderei ennek bőven megfelelnek az útelválasztóval és kábelekkel együtt. Lehetséges, hogy a szolgáltató veszi vissza valamiért adatforgalom miatt a letöltési sebességet vagy a router/adapter beállítáaoknál van valami szabályzás? Mi lehet a probléma? Az egész vezérlőpultot végig néztem a problémás gépet újra raktam reseteltem az adapter beallításokat is éstb. Ha meg wifire csatlakozik a gép felmegy a letölt.seb. 2-4gb-ra.



2021. jún. 20. 12:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy a hálózati leterheltség a letöltési sebességtől függetlenül 100% aminek a 99%-a a uplay connect.(launcher)
2021. jún. 20. 13:08
 2/5 anonim ***** válasza:
Az össz adatforgalom lehet 100 Mbit/s. Ebbe nem csak a hasznos adatforgalom tartozik bele (letöltés). Valószínűleg a launcher mást is csinál, ami adatforgalmat generál és ez is terheli a hálózatot, így a letöltésnek kevesebb marad.
2021. jún. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindkét esetben 100% a hálózati leterheltség így kizárva, hogy a launcher hibája lenne de azért köszi.
2021. jún. 20. 18:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont azért 100%, mert van adatforgalom, csak nem a letöltésé, hanem valami más.
2021. jún. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A launcherek nem így műkődnek. Nem tudja elvenni saját magától szügséges adatforgalmat. Priorizálja magát és a letöltés lesz az első.:) de köszönöm ezt kizártam, köszi:)
2021. jún. 20. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!