Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyha androidos telefonomon...

Hogyha androidos telefonomon Gmail applikációban archiváltam 1 beérkezett E-mailt, akkor azt hol tudom megtalálni? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Androidos telefonomon pár perce teljesen véletlenül archiváltam 1 beérkezett E-mailt. Gmail applikációban. Eltoltam bal oldalra és archiválódott. Hol tudom megtalálni? Esetleg hogyan tudom visszatenni a beérkezett levelek közé?

2021. jún. 20. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az "összes levél" közé kerülnek az archiváltak. Megnyitod onnan, majd vissza lehet helyezni a Beérkezettek közé.

Az archiválás funkció lényege, hogy a levél eltűnik a beérkezettek közül - mert például már nem aktuális a tartalma, nem akarod hogy szem előtt legyen -, de az törlésre nem kerül. Nem csak olvasottra veheted az olvasatlanról, de archiváltként is kezelheted, és így még kevésbé lesz szem előtt, de bármikor újra előveheted az összes levelet listázva (vagy rákeresve).

2021. jún. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 összes levél alatt mit értesz? Az "elsődleges" fül alatt levőket?🤔
2021. jún. 20. 19:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hamburger menü (három vízszintes vonal) a keresősávban/összes e-mail menüpont.
2021. jún. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na eddig megvagyok! Innen hogyan tudom visszatenni a beérkezettek közé, vagyis az "elsődleges" fül alá?🤔
2021. jún. 20. 19:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Megnyitod a levelet, és a jobb felső sarokban a három pontos menüt lenyitva: "beérkező levelekhez". Ez a lehetőség csak az archivált leveleknél jelenik meg, az Összes e-mail menüből megnyitva.
2021. jún. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 sikerült!!! Király vagy!!! Hatalmas köszönet!!! Mentek a zöld kezek!!!
2021. jún. 20. 20:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor minek van kiemelve???
2022. jan. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Véletlenül, bocs!
2022. jan. 12. 22:13
 9/9 anonim válasza:
#1 köszönöm a válaszodat nekem is rengeteget segítettél vele!
dec. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!