Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek, hogyha a YouTube...

Mit tegyek, hogyha a YouTube szinte mindig azokat a videókat dobálja fel nekem a Kezdőlapra, amelyeket már láttam?

Figyelt kérdés

Hiába frissítem az oldalt (az appon), vagy jelentkezek ki, utána pedig vissza, szinte a Kezdőlapon talán 1 videó kivételével az összes olyan videó, amit már láttam. A legtöbb ilyen videót már listába helyeztem, gondolom ezért is ajánlja folyamatosan, hogy nézzem újra.

Próbáltam már egy videónál arra a három pontra rákattintva jelezni az alkalmazásnak, hogy "Nem érdekel" vagy "Ne javasold ezt a csatornát", felesleges, mert több, mint 700 videósra vagyok feliratkozva... Egyébként már hetek óta nyomkodom rajta ezeket a gombokat, de ahogy láttam, semmit se használnak. Példának mondanám, hogy kb. 4-5 napja egy videónál rákattintottam a "Nem érdekel" gombra, de ma újra visszahozta a Kezdőlapra.

Szóval így a kérdésemre visszatérve mit tegyek, vagy mit érdemes ilyenkor csinálni, hogy ne mindig ugyan azokat a videókat dobálja fel?

Az oldalfrissítéssel és a ki-be jelentkezéssel tisztában vagyok, de nem segít, úgyhogy azt már nem kell leírni!



2021. jún. 21. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
valószínűleg frissült a rendszerük, vagy valami hiba csúszott bele. érdemes jelezgetned, hogy ezeket ne mutassa, egy idő után talán beáll újra normális rendbe. nekem eddig működött, hogy csak olyat ajánljon, ami érdekel is. lehet, hogy most is csak azért erőltetik, hogy ellenőrizzék, mennyire zavarja az embereket, ha olyasmit dobál fel újra, amit már láttak.
2021. jún. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet... Mindenesetre most próbálom nem használni az alkalmazást e miatt, meg a sok reklám miatt, mert már teljesen kikészítenek idegileg. Azért köszönöm a válaszodat!
2021. jún. 23. 13:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!