Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valaki feltölt egy Googleos...

Ha valaki feltölt egy Googleos dokumentumot és én azt megnyitom illetve megtekintem és az én Google driveomra is “lementődik” valahogy akkor azt kiírja annak aki létre hozta a dokumentumot?

Figyelt kérdés
Vagy utólag meg tudja tekinteni hogy milyen felhasználók nézték meg? E-mailben kaptam ezt a dokumentumot.

2021. jún. 22. 19:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Az e-mail-ben kapott dokumentumot külön fel kell menteni a Drive-ha hogy a te Drive fiókodon is ott legyen. (Van egy letöltés és egy Drive ikon mellette) Onnantól meg semmi köze sincs a forráshoz


Ha a megosztási linket kaptad e-mail-ben, akkor se látszik, hogy megnyitottad-e vagy letöltötted-e. (Feltéve, ha bárki számára elérhető volt a link, mert ha a tulajdonos csak pár emberrel osztotta meg, akkor fog arról értesítést kapni, hogy xy hozzáférést kér a fájlhoz. De akkor te nem tudtad volna egyből megnézni.

2021. jún. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!