Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A rendőrség vissza tud állítan...

Mrs Bean kérdése:

A rendőrség vissza tud állítani régen törölt Facebook Messenger üzeneteket, ha azok fontosak egy nyomozásnál?

Figyelt kérdés
Több mint másfél éve töröltem Messengeren egy olyan beszélgetést, amely bizonyító erejű egy bűntényben. A másik fél is törölte. (Azóta kommunikáltunk Messengeren, de a beszélgetés eleje törölve van, ami rengeteg üzenetváltást jelent). Van rá bármi esély, hogy a rendőrség vissza tudja állítani?

2021. jún. 25. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Nincs.
2021. jún. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék meglepve, ha a Facebooknak meglenne valahol, de csak akkor adják ki, ha az USA-ban is bűncselekmény, amiről szó van, és a rendőrség kéri.
2021. jún. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
igen vissza , ezen felül az adatokat átadják nemzetvédelmi és hírszerző cégeknek elemzésre
2021. jún. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy fiatalkorú diák megrontásáról van szó, ez az USA-ban is bűncselekmény, úgyhogy gondolom, reménykedhetek. Bár nem tudom, komolyan venné-e annyira a rendőrség, hogy elkérjék a Facebooktól. Köszi a válaszokat!
2021. jún. 26. 00:56
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Nehezen tudom elképzelni hogy egy messenger üzenet bizonyító erejü lenne bármilyen bűntényben.
2021. jún. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Hát ahhoz, hogy ezt elkezdje a rendőrség, ahhoz nagyon komoly ügynek kell lennie, mert nagyon hosszas tortúra
2021. jún. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen kiadják az üzeneteket a hatóságoknak, ha ezt kérik.

A törölt üzeneteid pedig valójában nem törölted, azt a Facebook megtartja magának, csak elérhetetlenné tetted saját magad számára.

2021. jún. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ha az elkövető beismerő vallomással felérő dolgokat írt le benne, akkor szerintem lehet bizonyító erejű.

Hát szerintem a rendőrségnek bármilyen súlyosságú ügyben kötelező megtennie mindent, hogy hozzáférhetővé váljanak a bizonyítékok. Az más kerdés, hogy meg is csinálják-e...

2021. jún. 26. 11:35
 9/9 Fsms ***** válasza:
83%

A csatolt link ad egy pár lehetőséget a visszaállítására, ha ezek nem mennek, nem fog soha elő kerülni.

Próbáld meg hátha segít.


[link]

2021. jún. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!