Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudom, hogy olvasta- e...

Honnan tudom, hogy olvasta- e az üzenetemet messengeren, ha nem ismerősöm?

Figyelt kérdés
Ráírtam valakire messengeren, neki az engedélykéréseknél jelenek meg mivel nem ismerősöm Azt honnan tudom, hogy olvasta-e az üzenetemet?

2021. jún. 26. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Sehogy.
2021. jún. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az akkor rip.

Ilyenkor mit jelent, ha telikarikás pipa van vagy csak üres, ugyanazt jelenti mint az ismerősöknél, hogy akkor kijelezte az üzit vagy megkapta?

2021. jún. 27. 09:22
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Ha nem ismerősöd addig lesz nála üres fehér pipa az üzenetednél, amig nem olvassa el az üzenetedet az engedélykérések között. Ha már elolvasta akkor teli szürke pipát fogsz látni és így fogod megtudni, hogy az engedélykérések között ő már olvasta az üzeneted a teli szürke pipával, csak nem akart visszaírni neked.
2021. jún. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
"Ha válaszolsz, xy fel tud hívni téged, és láthatja az „Elérhető” állapotodat, valamint azt is, ha elolvastad az üzeneteket."
2021. jún. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld pacsi mindenkinek
2021. jún. 27. 12:41
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

3-mas vagyok.

Engem miért pontoztatok minuszba?


Hát amig egy ismeretlen ember az engedélykérések között nem olvasta még el az üzenetet, addig a másik fél csak üres fehér pipát fog látni és majd csak akkor lesz teli szürke pipa, ha már a címzett az engedélykérések között megnézte az üzenetet.

2021. jún. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves 3as /6os, téged is felpontoztalak, szerintem sajnos valamelyik válaszoló pontozott le. Te adtál a legrészletesebb választ, úgyhogy neked köszönöm a legjobban a részletes tájékoztatást. De a 6osra is nyomok egy zöld pacsit ;)
2021. jún. 27. 12:58
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
Azért pontozták le a 3-mast, mert nincs igaza. Valóban úgy működik, hogy fehér alapon pipa amikor elküldted, fehér pipa szürke alapon mikor az illető megkapta az üzenetet, és az illető profilképe az üzenet mellett ha elolvasta, DE! 1. Attól még, hogy szürke alapon fehér pipa van még nem biztos hogy elolvasta az üzenetet, szimplán csak megérkezett a telefonjára, de nem biztos, hogy el is olvasta. 2. Ha az engedélykérései között vagy, tehát ő még nem küldött neked üzenetet, akkor egészen addig nem fogod látni, hogy elolvasta-e, amíg válaszol. Szóval ha nem fog válaszolni neked akkor egész végig fehér alapon pipa/szürke alapon fehér pipa lesz ott, ha olvasta ha nem. Ezért küldte a 4-es azt a szöveget, mivel ha fordított esetben te kapnál kéretlen üzenetet valakitől, akkor ezt a szöveget írná ki neked is, ez érvényesülne.
2021. júl. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!