Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SIM kártyás TP-Link wi-fi...

Dundinyuszi kérdése:

SIM kártyás TP-Link wi-fi router működik hétvégi házamban, melyre okos készülékeket csatlakoztattam (klíma, porszívó ) annak érdekében hogy távolról vezéreljem. Sajnos a router lefagy, minden reggel újra kell indítani, Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

#Wifi ruoter #SIM kártyás wi-fi router
2021. jún. 26. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Néz FW frissítést hozzá a gyártó oldalán.

(típus mellet ügyelj a hardver verzióra is)


Azt is nézd meg, hogy biztos lefagy, vagy csak mobil nett nem megy.

Illetve sok eszközben lehet ütemezni újraindítást is, pl. nálam 12 óránként indul újra.

2021. jún. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Térerő rendben van?
2021. jún. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az újraindítás nálam is működik, ha ott vagyok. Ez az automatikus újraindítás hogyan működik, hogy tudom beállítani?

A térerő megfelelő minden egyéb mobil eszköz működik és ez is, csak minden reggel újra kell indítani.

2021. jún. 27. 07:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Tegyél rá a tápjára egy időzítő kapcsolót, amivel hajnalban negyed órára lekapcsolod az áramot róla, így újraindul.
2021. jún. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!