Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan működik Instagramon a...

Hogyan működik Instagramon a Close Friend funkció?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Instagramon kb. értem hogy mire jó a close friend funkció, de hogy mégis hogyan lesznek valakik ilyen közeli ismerősök/barátok azt nem tudom.


Szóval a kérdéshez kapcsolódó sztori annyi, hogy egy lánnyal akit egy hb-ban ismertem meg, bekövetett én is, és nem emlékszem pontosan hogy én közeli ismerősnek jelöltem volna, de most vettem észre hogy látom a kis zöld történetet. És itt kezdődik a kérdéssor:


-Ha én beraktam őt közeli ismerősnek, akkor azonnal látom mindenét, vagy neki is be kell jelölnie engem?

-Ő ilyenkor kap értesítést hogy nekem közeli barátom lett?

-Ha ő jelölt be közeli barátnak, akkor utána én is és így látom hogy mit csinál?


Vagy mégis hogyan működik ez?

Aki esetleg nagyon otthon van az Instagram témában, az kérem írja le.

3 hónaponta egyszer felnézek, jön 200 új funkció, és teljesen összezavar:D

Szóval köszi!


20/f



2021. jún. 26. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egész close friends úgy működik, hogy. Akit te beteszel oda azok fogják csak látni azokat a storykat amiket close friendsbe raksz ki.

Amikor kiteszel egy sima képet insta storyba akkor azt mindenki latja aki követ, ha nem vagy privát bárki aki megnézi a fiókod.

De ha kiteszel egy storyt close friendsbe akkor csak azok az emberek látják akiket te behelyeztél oda. Ezt neked külön kell megtenni minden embernél.

Csak akkor látod tehát az ő close friends storyját ha Ő betett oda, neked semmit sem kell csinálni hozzá. Csak rajta múlik.

Ha te teszed be akkor ő fogja majd látni azokat amiket te teszel ki close friendsbe. Nem kap értesítést erről!

Ez egymástól független; mindenki saját magának igazítja. Nem függ attól hogy neki benne vagy e vagy nem.

2021. jún. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ohh, így azonnal más a helyzet. Nagyon hálás vagyok, és köszönöm hogy leírtad:) Megértettem a dolgot!
2021. jún. 27. 06:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!