Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Thunderbird miért tölt le...

Henrik 001 kérdése:

Thunderbird miért tölt le mindig olyan üzeneteket, amiket már egyszer letöltött freemail-ról? Először csak egy-két fiókomnál kezdte ezt csinálni, de most már az összessel ezt csinálja.

Figyelt kérdés

2021. jún. 28. 07:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert valoszinuleg nem sikerult torolnie a szerveren levo peldanyt, igy az uj uzenetkent letoltodik ismet. A freemail mostanaban eleg betegesen mukodik, rendszeresek a hozzaferesi hibak, nem fogadja el a jelszot amit masnap siman, stb. stb.
2021. jún. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bár lehet a thunderbird hibája is, de valószínűbb, ha az érintett fiókok freemailosak.

Már két webshoppal is találkoztam, ami a freemailt el se fogadta email címnek.

2021. jún. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak freemail-al csinálja. Ja amúgy észrevettem, hogy korábban nehezen jött össze a kapcsolódás,de azzal most nincs probléma, de cserébe meg már vagy 100x letöltődtek ugyanazok az emailok.. Pedig nem szívesen válnék meg a freemailtól, mert korábban elégedett voltam vele, és rengeteg helyen van megadva, hivatalos emailként is, és nemcsak enyém, hanem páromnak is. Úgyhogy örülnék, ha ezt a dolgot valahogy rendbe lehetne szedni. De nem tudom azt se biztosra, hogy nálam van-e a hiba, vagy a freemail-nál, vagy esetleg az internetszolgáltatótól függhet-e ez a dolog. Mert korábban volt egy szolgáltató váltás, és azóta is natolt ip címkiosztásom van, és fogalmam sincs róla, hogy ez okozhat-e ilyen problémát.
2021. jún. 29. 08:28
 4/6 anonim ***** válasza:
POP van beállítva és úgy, hogy hagyjon egy példányt a szerveren?
2021. jún. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként lehetőség van a freemail-ben a levelek átirányítására, illetve a gmail pl: hozzá tud férni a freemail accounthoz és letöltheti neked onnan a leveleket és adhat neki külön címkét is.
2021. jún. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aszem sikerült megoldani! Köszönet a négyes válaszadónak. A kiszolgáló beállításainál kivettem a pipát, hogy megtartsa az üzeneteket a kiszolgálón négyzetből.
2021. júl. 2. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!