Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Teszveszen hol tudom beállítan...

Teszveszen hol tudom beállítani az automatikus licitet?

Figyelt kérdés
tudom volt már ilyen kérdés,de hasznos infó nem érkezett rá,szabályzatot ne linkelje senki pls,mert nem az érdekel mi az,hanem az hol tudom belőni.
2010. aug. 26. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Sehol, Te olvasni nem akaró, most mégis azt kell, megkerestem Neked!

Mi az az automatikus licitálás?


Az automatikus licitálás segítségével nem kell folyamatosan figyelned, hogy mikor licitál valaki túl téged egy aukción. Csak a következőt kell tenned:


1. Add meg a maximális licitedet (azt az összeget, amennyit még elfogadhatónak tartasz az adott termékért) az adott mezőbe és kattints a Licitálok! gombra!

A következő oldalon meg kell erősítened a licitedet.

2. Az automatikus licitálás funkció a nevedben folyamatosan túllicitálja a többi felhasználó ajánlatát, egészen addig, amíg a valamelyikük által ajánlott összeg el nem éri a te maximális licitedet. Az automatikus licitálás mindig a lehető legkisebb összeggel emeli a tétet, így éppen csak magasabb összeget kínál, mint a korábbi ajánlatodat túllicitáló.


Ennyi....

2010. aug. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Folytatom, ha nem értenéd: sehol semmit sem kell az automatikus licitért "belőni", automatikusan az...
2010. aug. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ahhhhhaaaaaaaaaaaaaaaa köszi,ezt jó tudni
2010. aug. 26. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!