Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Twitch "pipások", avagy utáld...

Twitch "pipások", avagy utáld azt a másik streamert, aki pipa jelöléssel jön a streamedre és emotejait használja! Kik a másik streamer utálók, tudtok mondani ilyet, esetleg indokot tőle, hogy mért ilyen?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben egyre többen mondják, hogy vannak bizonyos streamerek (magyar), akik csak azért nem foglalkoznak másokkal, vagy elküldik őket, esetleg bannolják, mert más streamertől jöttek, esetleg a beíró másik videósnak kint van a pipás jelzés (tehát Twitch által elfogadott streamer) és ez okoz neki problémát, mert gondolom fél, hogy elviszi a nézőit stb.!

2021. júl. 7. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 magyarról tudok, ő Nyesti.

Kb. 1 éve történt hogy bannolt valakit aki szólt egy pipásnak hogy van egy ilyen -szerinte- hülye szabály hogy pipával tilos írni... mindkettőjüket bannolta. Én azóta nem követem mert több ember kifejezte nemtetszését akkor, akik mind TO-zva lettek. Köztük én is 1 hétre. Állítólag azért bannolja őket mert csak a nézőlopásért mennek oda. Bár a srácot aki kifejezte véleményét nem tudom miért kellett bannolni, nem szeget szabályt és segíteni akart egy pipásnak.

2021. júl. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na igen, furcsa dolog ez, rájuk férne egy agyturkász. Mondjuk egyébként én is ismerek olyat, aki teljes mértékben boldog volt attól, hogy Twitchen lehet YT után! Mindig ment a raid meg host, aztán egy idő után ez elmaradt és bármilyen olyan embert, aki valamilyen oldalról, például Cube, vagy TikTok esetleg Twitch vagy YT meglátott/megemlítettünk (csak streamer nyilván) és hasonló tartalmat gyártott mint ő, netán egész ország által ismert streamer körökben, akkor azonnal elnyomta a videó részletet, továbbá látszott rajta, ha kapott raidet, akkor feszengve érezte magát, nagy dolgokat nem tudott mondani, csak úgy megkérdezte, hogy mi újság, minden rendben van-e, de sok lélek nem volt mögötte! Kár hogy ennyire elhiszik egyesek, hogy ők azonnal parkoló pályára kerülnek, ha valaki szembe jön, persze nem csodálom, azért vannak olyan Hype játékok és azt nézők, akiknek mindegy ki mit közvetít, csak a kedvenc játéka legyen ott, főleg ha gyerek, vagy tudatlan a néző. Persze én inkább azok közé tartozok, akinek sokat számít a videós maga is, ha a játék+videós kombo stimmel, akkor bármikor megnézek bárkitől szinte bármit...ha nem, akkor pénzért se a túlgondolókat meg nem szeretem, főleg ha ilyen erkölcstelenül állnak a dolgokhoz! 🤣
2021. júl. 7. 19:21
 3/8 anonim ***** válasza:
4%
te mi a búbánatról beszélsz? milyen más streamer milyen pipás? MIRŐL BESZÉLSZ?
2021. júl. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ha nem vagy képben, akkor mért írsz?
2021. júl. 8. 01:49
 5/8 anonim válasza:
Most nagyon ráfeszültek a streamre, én nem régen kezdtem és olyanoktól hallom, akik évek óta tolják, hogy egyre nehezebb, mert már szinte mindenki streamer szeretne lenni. Nem néznek streameket, de pénzt rászánni sem szeretnének, hogy legalább minőségibb tartalmat csináljanak. Így meg, aki streamel nem raidel, nem hostol... féltik a közönségüket.
2021. szept. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ebben van igazság, ráadásul sok féle klikkesedés van. Sajnos vannak rossz tömegek, persze ugyan úgy jók is.
2021. szept. 1. 14:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez eddig számomra ismeretlen jelenség volt, bár hozzátenném, nagyon kevés magyart nézek Twitchen. Nem valami féle sznobizmusból, hanem mert a többségük által előállított "tartalom" egyszerűen taszító. Sokszor még az is jobb lenne, ha egyetlen szó nélkül csak játszana. De egyelőre a 90%-uk képtelen anélkül kifejezni magát, hogy tele ne legyen trágársággal, gyakorlatilag több a beszédükben a b..meg, mint a névelő. Ezt leszámítva a mondandójuk nulla, vagy még rosszab esetben akkora idiótaságokat hadoválnak össze...

De most ez, amit leírtál, nagyon jól illik a képbe. Kicsinyes, beképzelt alakok, akik értelmileg még nem jutottak túl a vadállatok területcédő magatartásán.

Érdekes, hogy akiket rendszeresen nézek, náluk ilyen nincs. Sőt, van, hogy "riválisok" egymással tök jól el tudnak beszélgetni. Ahelyett, hogy egymást szapulnák, inkább egymást segítik. Amiből jellemzően mindannyian nyernek, mert lesz, aki az egyik táborból elkezdi a másikat IS nézni, illetve ugyanez fordítva. Az sokkal ritkább, amikor valaki otthagyja az egyik csatornát a másikért. Az sem gyakori, hogy két streamer mindig pont ugyanazon időpontokban legyen aktív.


"akiknek mindegy ki mit közvetít, csak a kedvenc játéka legyen ott, főleg ha gyerek, vagy tudatlan a néző"

Azért részedről sem kellene gyűlölködni! Nem lesz attól senki ostoba, hogy nem egy személyre, hanem egy adott jellegű tartalomra kíváncsi. Sőt...


#6 "egyre nehezebb, mert már szinte mindenki streamer szeretne lenni"

Igen, végre eljött az az időszak, amikor nem attól lesz valaki "nagy", hogy kevesen vannak, és ő meg jókor volt jó helyen. Sajnos a hazai videós "közösség" nagyja a szerencsének köszönheti az ismertségét. Jó időben volt jó helyen, jókor ismerte fel, hogy hát ez külföldön már népszerű, és jókor csapott le a kínálkozó lehetőségre. Ha valóban TARTALMAT állítana elő, akkor nem félne attól, hogy "ellopják" a nézőit.

2022. ápr. 20. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7-es

Az idézett mondatot nem gyűlölködőnek szántam, csak tapasztalata, méghozzá valós tapasztalat! Bizonyos játékformák egyszerűen gyűjtik ezen embercsoportokat, akár Twitchen, akár Youtubeon és ez ellen nem lehet mit tenni, nem egy azonnal olyat ír, ami bannt kap például, sajnos ez már csak ilyen! Vagy túl fiatal, vagy tudatlan, ezért nem normális dolgokat csinál az illető!

2022. ápr. 20. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!