Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudok a Google-naptárba...

Hogy tudok a Google-naptárba így beírni egy eseményt?

Figyelt kérdés

Még régebben létrehoztam egy Google-naptárt, amit megosztottam másokkal is, de már nagyon régen nem használtam és teljesen elfelejtettem, hogy hogy tudok ahhoz a naptárhoz hozzáadni egy eseményt. Simán be tudok írni egyet, de csak azt tudom beállítani, hogy melyik email címemhez legyen kapcsolva, azt a lehetőséget viszont nem látom sehol, hogy ebbe a másokkal megosztott naptárba írjak, sőt az alkalmazásban nem is látom ezt a naptárt, pedig biztos, hogy még megvan, mert egy régebben megosztott linken látom.

(Elsősorban az érdekelné, hogy az androidos Google naptár alkalmazásban hogy tudnám megcsinálni ezt)



2021. júl. 8. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van Google fiókod a Google alkalmazásokban megtalálod a naptárt. A Létrehozásra ( + ) kattintssz és kész.
2021. júl. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az előbbi: megosztani pedig úgy tudod, hogy a Személyek keresésére kattintassz.
2021. júl. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Eddig nekem is sikerült. A baj az, hogy a Google fiókomon belül valahogy a normál naptár mellett csináltam egy másikat, és azt osztottam meg. Szóval valahogy két külön naptár van ahhoz az egy email címhez, de csak az alapértelmezett naptárba tudok írni, a másikat nem látom az alkalmazásban. Ha a megosztott linken nyitom meg a naptárt és ott, a böngészőben bejelentkezek, akkor ki tudom választani, hogy a megosztott naptárba írjak, csak az alkalmazásban nem találom ezt az opciót. (És jó lenne ha megtalálnám, mert a böngészős verziót elég nehéz telefonról használni)


A megosztás pedig sajnos nem jó nekem úgy, ahogy írtad mert nem konkrét emberekkel osztottam meg email cím alapján, hanem egy nyilvános linkkel, amit bárki meg tud nyitni. (És ez fontos lenne, hogy továbbra is így legyen mert egy csoportban osztottam meg a naptárt, és nem tudom a csoporttagok email címét, meg amúgy is nyilvános csoport, van hogy új tagok csatlakoznak, szóval bonyolult lenne egyesével hozzáadni az embereket)

2021. júl. 9. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!