Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A FLIP Internetje az jó?

A FLIP Internetje az jó?

Figyelt kérdés

Stabil? Megy? Hol tudom megnézni hogy nállam elérhetó e?

Jó a sebessége? válaszokat köszi.



2021. júl. 13. 23:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%

Én úgy tudom hogy a Flip a Telekom "fapados" cége, ugyanazt (i.e. a régi MATÁV-os) infrastrukturát használják.


Csakúgy mint a UPC, a DIGI az egyetlen aki saját magának épített ki hálózatot (ezért nincs viszont mindenhol, mert csak oda húzták be ahova megérte, pl. nagy társasház blokkok).

2021. júl. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%
Attól függ, hogy milyen terület. Optikai hálózaton az összes Telekom szolgáltatás nagyon jó minőségű, így a Flip is. Koaxon és a "régi MATÁV-os" rézkábelen viszont eléggé rosszakat hallani róla.
2021. júl. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha a közelben nincs más, akkor van megoldásod?
2021. júl. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy a Telekomnak is csak a 30MBps es csomagja elérhető nálunk, ez befolyásol valamit a flipnél. MATÁV az volt tehát valószínű azon jönne akkor. 10Mbps nél jobb aműgy a matávos változata?
2021. júl. 14. 06:29
 5/22 anonim ***** válasza:
41%
Miután ősszel Lölöke cége átveszi és elkurja majd a Digi-t, szerintem a Flip marad az egyetlen valamire való szolgáltató.
2021. júl. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
14%
Köze nincs Pénztáros Lőrincnek a 4iG-hoz, legközelebb nézz utána, mielőtt marhaságokat firkálsz le.
2021. júl. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
41%

#6 Nyilván nem közvetlen ő az ügyvezető, de akkor is az ő kezében futnak össze a szálak. Hirtelen jön egy addig sosem hallott cég és sorra vásárolja fel a nagy cégeket, áh, dehogy Lölöke, ugyan!

A lényeg, hogy kellett nekik egy szolgáltató, amivel méginkább tudják majd ellenőrizni a médiát és mivel a Telekom nem adta magát, jött a Digi.

2021. júl. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
41%
#6 Mészáros benne volt 4iG-ben, de Jászai Gellért kivásárolta, és a cég 58%-a az övé.
2021. júl. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
41%
#8: Tökmindegy, NER lovag és el fogja cseszni az egész Digi-t, szóval lehet majd más szolgáltató után nézni.
2021. júl. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem egyértelműen NER lovag, mert 2010 előtti kormányokkal is megfelelő viszonyt ápolt a tulajdonos. Annyira imádom, amikor dilettánsok szólnak hozzá. Én mondjuk csak húsz éve foglalkozom ezzel, és nem középiskolás fokon.
2021. júl. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!