Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogyan érjem el,...

Facebookon hogyan érjem el, hogy több poszt alól is eltűnjenek az engem "kifigurázó" kommentek?

Figyelt kérdés
Már az összes ilyen kommentet a szinte az összes létező módon jelentettem. De a fb nem törli egyiket sem, mivel szerintük egyik sem sérti a közösségi alapelveket. Engem csúfoló kimenetekről van szó. Az emberek akik írják rólam az ilyen kommenteket, azok nagy részét én nem veszem emberszámba. Bármi kérdés van nyugodtan tegyétek fel, szívesen válaszolok!

2021. júl. 15. 22:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy te törlöd a sértő, vagy a neked nem tetsző kommenteket a posztjaid alol.


Amit kérdeztél, hogy hogyan töröld, ha nem te írtad őket?


A saját posztjai alol mindenki törölni tudja a nem kívánt kommenteket.

2021. júl. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 A kérdező kommentje:
#21 fhú tényleg? Nem mondod... ennyire h*lye azért nem vagyok!!! Ha a saját posztjaim alatt lennének ezek a kommentek akkor szerinted nem töröltem volna? Ne röhögtess már! Segítőkész válaszokat kérek!
2021. júl. 20. 10:32
 23/79 anonim ***** válasza:
83%
senki se tud segíteni neked ebben az esetben. nem kellett volna hülyének lenni
2021. júl. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 A kérdező kommentje:
Nem voltam az soha. Semmit sem tudsz az egészről, de te mindjárt elítélsz. Tipikus magyar mentalitás!
2021. júl. 20. 11:47
 25/79 anonim ***** válasza:
83%
ok nélkül nem állnak bele az emberbe. de ha ekkora szád van, akkor mutasd meg, mit kommenteltél te, és milyen válaszokat kaptál. takard ki a neveket, ne doxxoljunk senkit
2021. júl. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/79 anonim ***** válasza:
91%
Itt síránkozol, őrjöngsz, közben szétoltanak az oldalon. Rég letörölhetted volna a profilodat. Ha nem zavar, hogy nevetség tárgya vagy akkor mi a konkrét célod? Hogy "igazságot szolgáltasson" valaki? Ébredj már fel te bolond
2021. júl. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 A kérdező kommentje:
Dehogy oltanak szét fejezd már be... Tipikus magyar mentalitás az, hogy a másikról semmit sem tudunk, de azért nyomjuk róla a negatívat... segítő válaszokat kértem, nem hátráltatóakat.
2021. júl. 20. 12:40
 28/79 A kérdező kommentje:
Szóval mitévő legyek?
2021. júl. 23. 10:03
 29/79 anonim ***** válasza:
85%
Olyan tévő legyél, hogy lesz@rod úgy, ahogy van az egész, minél jobban kattogsz valamin annál rosszabb, egyszerűen tudni kell a dolgokat elengedni és megbékélni velük úgy, ahogy vannak.
2021. júl. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 A kérdező kommentje:
Nem tudom leszarni. 4 különböző embernél van 4 különböző posztnál jelenleg amikről tudok engem érintő kommentek. El kellene őket tüntetni!
2021. júl. 23. 15:21
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!