Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem érzékeli a wifit a...

Miért nem érzékeli a wifit a laptopom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A laptopom egyáltalán nem érzékel semmilyen wifit, pedig amúgy van... Viszont ha telefonon, usb kábellel megosztom, úgy működik minden. Többször is volt már ilyen.

Hibakeresésnél azt írta hogy hiányzik az illesztőprogram. Úgyhogy töltöttem le, de ez csak egy pár hétig/hónapig működött, uána megint 'nem volt net'.

Most is ez a helyzet, és még az illesztőprogramok letöltése sem segít. Csak telefonnal és usb kábellel tudok netet varázsolni -_- ...


Van valami megoldás esetleg?


Pár infó a gépről:

Asus Notebook-om van

Kiadás: Windows 10 pro

Rendszer típusa: 64 bites operációs rendszer

Kb 7 éve használom, szerintem már a végét járja :/



2021. júl. 18. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Tipp: adapterbeállítások módosítása, itt próbáld letíltani, majd csatlakozz újra.

7év..., nem biztos, hogy a végét járja. (Attól függ persze, milyen.)

2021. júl. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam, de csak a telefonos hotspotot adja ki, vagyis hogy usbvel van megosztva a net... Azért köszi
2021. júl. 18. 19:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Wifi adapter lehet a rossz, azt könnyen lehet cserélni.
2021. júl. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!