Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha Messengeren tiltottak,...

Ha Messengeren tiltottak, miből derül ki????

Figyelt kérdés

A neki elkuldott üzenetemnél üres pipa lesz vagy ugyanúgy teli pipa, csak sose mutatja, hogy a tiltó latta? Olyan mintha nem nyitná meg az uziket?


A sztoriját se fogom mar látni? Es o sem az enyémet?


Van valami kiskapu ami bizonyitottan ala támasztja, hogy tiltva lettem?



2021. júl. 19. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Egyáltalán nem tudnál üzenetet küldeni neki ha tiltott volna, írná a chatablak, hogy nem írhatsz neki.
2021. júl. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


A Facebook Messenger esetén, abból derül ki, hogy egyáltalán nem tudsz üzenetet küldeni.

Az fog megjelenni, hogy "Ő nem érhető el a Messengeren", mivel a tiltás a Facebooknál úgy van megoldva, hogy a tiltottak elől teljesen elrejti a tiltó profilját.

2021. júl. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor engem legutóbb tiltott valaki, akkor

-rögtön eltűnt az elérhetősége

-nem tudtam beceneveket és színt állítani (egyáltalán nem volt ott a menüpont)

-üres karika volt az iromány mellett

Legutóbb 2020. tavaszán volt ilyen, azóta változhat ott.

2021. júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, nem is üres karika volt, hanem(!) azt jelezte, hogy elküldte, de nem kapta meg.
2021. júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem múlt héten tiltottak, vagy két héttel ezelőtt, akkor nem lehetett írni, mert azt jelezte, hogy az adott személy nem érhető el a Messengeren.

De ez egy komplett tiltás volt. A Facebookról is tiltott, a Messengerről, és az életéből is! :)

2021. júl. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Még az utolso uzim átment hozza. Az kezbesitve lett, csak nem jelzi, hogy olvasva (teli pipa).

Ebbol gondolom,hogy az utan tiltott. Ha tiltott?! Vagy miert marad kézbesítéssel csak?


De ha jol ertem, akkor Most sem

Tudnek neki irni ha tiltott. Viszont az uzenetsávba tudok gépelni. Mar azota dobtam ra egy uj uzit es az is csak kezbesitve van. Akkor ez nem tiltás? Fontos lenne elérnem(nem randis ügy:) )

2021. júl. 19. 21:47
 7/12 A kérdező kommentje:
Szegény 5-ös! Sajnalom! Nagy b@nko lehet, ha igy orvosolja a tavolsagot :/
2021. júl. 19. 21:49
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor nem tiltott. De nézd meg, ha tudsz becenevet állítani neki, akkor 100%, hogy nem tiltott.
2021. júl. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

De, tudsz neki írni, csak nem kapja meg. Amikor a profilját sem találod, az azt jelenti, hogy facebookról tiltott, ami magában foglalja a messengeres törlést is, de fordítva nem! Vagyis ha csak messengerről vagy tiltva, attól látod a profilját stb., írni is tudsz neki, csak:

- nem kapja meg,

- te egy üres karikás pipát látsz,ha írsz neki,

- ha törölni akarod a saját üzidet, csak azt ajánlja fel, hogy eltávolítás magadnak,

- nem látod az aktív állapotát, de önmagában ennek más oka is lehet.


Tuti, hogy így van, engem expasi messengeren tiltott, facén nem, és ezek a tünetek.

- ha í

2021. júl. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2021. júl. 31. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!