Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megéri 1500Ft-ért regisztrálni...

Megéri 1500Ft-ért regisztrálni a Majomparádé torrentoldalra vagy 500Ft-ért a DiabloTorrent oldalra?

Figyelt kérdés

Egy kicsit utánanéztem a magyar torrentoldalaknak, és kiderült, hogy erre a két oldalra lehet SMS fizetéssel regisztrálni meghívó nélkül.


Kérem, csak olyan válaszoljon aki tagja az egyik oldalnak vagy ismeri az oldalak egyik tagját!



Arról is olvastam, hogy az eStone és a BigTorrent egyesült. Ha jól tudom ez a két legnagyobb torrentoldal az nCore után. Mit szóltok ehhez? Érdemes meghívót szerezni rá? Milyen jövője lesz ennek a torrentoldalnak?



2021. júl. 21. 05:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Bent vagyok mindkettőn, illetve nCore-n is, szerintem nem éri meg. Kevés torrent, kevés seeder és elég magy késéssel érkeznek meg az újdonságok.
2021. júl. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az emelt díjas SMS tudtommal megszűnt.
2021. júl. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyik oldalon sincs sms regisztráció. Meghívóval lehet regelni.
2021. júl. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#1, köszönöm a választ.


#2, én úgy látom, hogy még van.

Ha felmész az oldalakra és rákattintassz a regisztráció menüpontra, láthatod, hogy még nem szűnt meg az SMS regisztráció. (majomparade.eu és diablotorrent.net oldalakat néztem. Gondolom ezek nem hamis weboldalak, ha ezeket adja be először a Google.)


#3, biztos vagy benne? Meg is nézted, vagy csak úgy hiszed, hogy nincs?

2021. júl. 22. 06:09
 5/16 anonim ***** válasza:

#2: ez részben igaz, a Telekomnál szűnt meg:


[link]

2021. júl. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#5, köszönöm, hogy szóltál. Én azt hittem, hogy a torretoldalak SMS-eiről beszél.


Bocs #2, igazad van.

2021. júl. 22. 06:43
 7/16 anonim ***** válasza:

És akinek nincs bankkártyája az hogyan fizesse be?

Az N-Core-ról is letiltottak, mert 2 hónapig nem léptem be. Most azt követelik fizessek 3000 Ft-ot, hogy beléphessek. Amit csak bank kártyával lehet fizetni. Nekem nincs bank kártyám.

Kitalálták, hogy okos telefonnal is lehet fizetni virtuális bankkártyával. De nekem nincs okostelefonom sem.

2022. jan. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#7, Sajnos előfordulnak ilyen esetek is néha, de az nCore üzemeltetőinek is meg kell élniük valamiből, ezért pénzbüntetést szabnak ki a figyelmetlen felhasználókra.

A helyesírásod alapján elég fiatalnak tűnsz. Talán elkérhetnéd a szüleid kártyáját.

2022. jan. 14. 20:29
 9/16 anonim ***** válasza:

#8

Nem vagyok nagyon fiatal. Meglepődnél ha tudnád mennyi vagyok. Mert ha te 20 éves vagy, akkor én az apád lehetnék. (Nem vicc)


Igen az nCore így akar pénzt lehúzni a felhasználóiból. Hogy azokon keressenek sok pénzt. Pedig sok évvel ezelőtt ha kitiltottak inaktivitás miatt, akkor csak egy E-mailt írtam az N-Core-nak és ingyen vissza engedtek.


A kérdéshez hozzá szólva a Majomparadénak van egy "club" és "eu" végű weboldala is. Hogy melyik az eredeti azt nem tudom. És kérdező te küldtél SMS-t 1500 Ft-ért, hogy regisztrálhass? Vagy átverés?

2022. jan. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Bocs, az "okos telefon" és a "bank kártya" kifejezések miatt először egy 10-12 éves gyereknek néztelek, aki nem ismeri az összetett szavakat, de így utólag visszaolvasva észrevettem, hogy a szövegben mindkét kifejezést leírtad szóközzel és szóköz nélkül is.

Tényleg nem kötekedni akarok, csak kíváncsiságból kérdezem: Hogy lehet az, hogy egy 40-50 éves felnőtt embernek nincs bankkártya?

Tudom, hogy léteznek remeték, akik elzárkóznak a külvilágtól és a technológia veszélyeitől, de olyanról még sosem hallottam, hogy valakinek van számítógépe és internetkapcsolata is, csak bankkártyája nincs.



Végül úgy döntöttem, nem fizetek egy Forintot sem, mert nem hiszem, hogy lenne bármi, ami a Majomparádén fenn van és nCore-on nincs.

2022. jan. 15. 02:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!