Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megéri 1500Ft-ért regisztrálni...

Megéri 1500Ft-ért regisztrálni a Majomparádé torrentoldalra vagy 500Ft-ért a DiabloTorrent oldalra?

Figyelt kérdés

Egy kicsit utánanéztem a magyar torrentoldalaknak, és kiderült, hogy erre a két oldalra lehet SMS fizetéssel regisztrálni meghívó nélkül.

Kérem, csak olyan válaszoljon aki tagja az egyik oldalnak vagy ismeri az oldalak egyik tagját!

Arról is olvastam, hogy az eStone és a BigTorrent egyesült. Ha jól tudom ez a két legnagyobb torrentoldal az nCore után. Mit szóltok ehhez? Érdemes meghívót szerezni rá? Milyen jövője lesz ennek a torrentoldalnak?

júl. 21. 05:14
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Bent vagyok mindkettőn, illetve nCore-n is, szerintem nem éri meg. Kevés torrent, kevés seeder és elég magy késéssel érkeznek meg az újdonságok.
júl. 21. 07:33
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az emelt díjas SMS tudtommal megszűnt.
júl. 21. 07:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyik oldalon sincs sms regisztráció. Meghívóval lehet regelni.
júl. 21. 11:10
 4/6 A kérdező kommentje:

#1, köszönöm a választ.

#2, én úgy látom, hogy még van.

Ha felmész az oldalakra és rákattintassz a regisztráció menüpontra, láthatod, hogy még nem szűnt meg az SMS regisztráció. (majomparade.eu és diablotorrent.net oldalakat néztem. Gondolom ezek nem hamis weboldalak, ha ezeket adja be először a Google.)

#3, biztos vagy benne? Meg is nézted, vagy csak úgy hiszed, hogy nincs?

júl. 22. 06:09
Kullancsriasztó, szúnyogriasztó
 5/6 anonim ***** válasza:

#2: ez részben igaz, a Telekomnál szűnt meg:

[link]

júl. 22. 06:15
 6/6 A kérdező kommentje:

#5, köszönöm, hogy szóltál. Én azt hittem, hogy a torretoldalak SMS-eiről beszél.

Bocs #2, igazad van.

júl. 22. 06:43
Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!