Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Minden korhatáros youtube...

Minden korhatáros youtube videónál kéri a személyimet,már háromszor beküldtem meg a bankkártyám is és azt írja hogy már nem is tudom a kép nem megfelelő vagy nem lehet ellenőrizni vagy valami ilyesmi.. Szóval az internet felét nem tudom nézni?

Figyelt kérdés
Mit csináljak,normálisan láthatóan fényképeztem le..

2021. júl. 26. 10:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem, elfogadta. De azt írja a videóknál sajnos hogy ez a tartalom korhatáros. 1991.07.28.

Bolond youtube.... 😂😂😂

2021. júl. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az alábbi topik:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

#3-as hozzászólásában írtam már az okokról és a megoldási lehetőségekről.

2021. júl. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A newpipe alkalmazást használom ami nem található meg a Play Áruházban. A böngészőben tudod megkeresni.


Telepítés előtt a szokásos módon azért beijeszt a rendszer.


A beállításokban kikakpcsolható az életkor ellenőrzés.

2021. júl. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Alain Delon ***** válasza:
Egyelőre a megkerülő módok sem működnek. Azt teheted meg, hogy letöltöd az illető videót.
2021. júl. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Vancedet használok,nem akarok mást az a legjobb szerintem.De ott nem lehet kikerülni..
2021. júl. 26. 12:28
 6/15 A kérdező kommentje:

De kipróbáltam a newpipe-t is,kikapcsoltam az életkor ellenőrzést de ezt írja:


[link]

2021. júl. 26. 12:46
 7/15 Wadmalac ***** válasza:
0%

Vanced alól nincs is közvetlen interaktív kapcsolatod a YT szerverrel, belépni sem tudsz, videókat értékelni sem, kommentelni sem.

Ez egy félig-meddig "kalóz" app, a YT reklámjainak kikerülésére.

Ha ilyet akarsz nézni, ne a Vanced alól csináld, hanem normál YT appból, beregelve.

2021. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsó,de igen be lehet jelentkezni énis be vagyok.Tudok likeoli,kommentelni mindent ugyanis van MicroG.
2021. júl. 26. 12:50
 9/15 Wadmalac ***** válasza:
46%

Hát most megleptél, ellenőriztem, tényleg beenged a google fiókkal.

De nem a _MicroG-n műlik, ez valami viszonylag fejlesztés lehet, mert régebben nem lehetett belépni, pedig MicroG nélkül sosem volt telepítve.

Azért valami suskus tutira van a dologban, hogy reklámmentes tud lenni, gondolom, hogy azért borul gyakran a 18+-os ID is.

2021. júl. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a VPN-t. Úgy működni fog a Newpipe-nél.
2021. júl. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!