Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom facebookon...

Hogyan tudom facebookon beállítani, hogy az új ismerősöket ne kövessem be, csupán csak az ismerősöm legyen?

Figyelt kérdés

Engem egyikük sem követ csak egy maréknyi ember, de az én facem szerint én mindenkit is követek 😂


Épp most törlöm a követésüket egyesével, mert gondolom máshogy nem lehet.



2021. júl. 27. 14:50
 1/10 A kérdező kommentje:
De milyen érdekes, hogy az a maréknyi ember, akit érdeklek ők nincsenek a követőim közt 🤔
2021. júl. 27. 14:54
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Kedves kérdező a követőidet ha megnézed facebookon, azokat az embereket találod ott, akik téged bejelöltek ismerősnek, viszont te nem igazoltál nekik vissza.


És ha bele nézel a saját névjegy adataidba, ott görgess csak végig és a követők azok akiket nem igazoltál te vissza és a követés pedig az, akiket viszont te jelöltél be ismerősnek és ők nem igazoltak vissza téged.

2021. júl. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Szerintem csak manuálisan követhetsz ki/be embereket.
2021. júl. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 3as jól mondja. Csak manuálisan tudod törölni az ismerőseid követését. Minden új ismerőst alapból követsz, ezt nem lehet átállítani.
2021. júl. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sőt nem csak ismerősöket követsz, hanem ahogy 2-esben le van írva, hogy azokat az embereket is követed, akiket te egyszer ismerősnek jelöltél és ők nem fogadták el a jelölésedet.


És ha a saját névjegy adataidat, ha átfutod ott lesznek a te követőid, akik téged jelöltek be ismerősnek és te nem fogadtad el a jelölésüket, így autómatikusan követik a profilod tartalmát.

És ott van a saját névjegyedben a követés is, akiket te jelöltél be ismerősnek és mivel nem igazolták vissza a tőled kapott jelölést, így őket is követed, nem csak az ismerőseidet.

2021. júl. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen igen, de azt meg lehet nézni kik azok az emberek, akik nem jelöltek vissza és simán ki tudom törölni a jelölést, ezt is gyűjti a face 😏

Szóval ilyenem nincs.


Köszönöm a hasznos infókat 🙂

2021. júl. 27. 21:32
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen megtudod nézni az értesítéseknél, ahol a jelöléseket kapod és ott felül baloldalt a kiküldött jelölések, azaz az általad kiküldött jelölések megtekintése.


De! Aki elutasította a jelölésedet azt úgy találod meg, hogy be kell menned a saját névjegy adataid megtekintésébe és ott végig görgetsz és ott találod, hogy követők és a követők alatt a követések, ahol meg azok vannak, akiket te jelöltél be és nem viszonozták a jelölésedet és ott tudod visszavonni és kikövetni azt, aki a jelölésedet elutasította.


Remélem mindent megértettél. :)

2021. júl. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Vajon mire gondol utolsó az utolsó mondattal?

Hogy 5 éves vagyok vagy mi? 😅

Pont ezeket írtam feletted, de nem baj. Köszi azért 😂

Jól megvitattuk, ami nem a valódi kérdés. xd

Mert arra már kaptam választ, köszönöm őket!

2021. júl. 28. 10:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem baj kérdező lényeg az, hogy alaposan ki lettél válaszokkal elégítve. :D
2021. júl. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
😂😂😂
2021. júl. 28. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!