Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet youtubeon egy nap...

Hogy lehet youtubeon egy nap alatt 1000 feliratkozót szerezni videózással?

Figyelt kérdés

2021. júl. 27. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy nap alatt? 🤣

Sehogy

2021. júl. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2021. júl. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mégis hogy gondoltad? Milyen tartalnat akarnál csinálni?


1 nap alatt sehogy. Ha egyedi vagy és rendszeresen gyártasz tartalmat akkor is MINIMUM fél év kell, ha nem több.

2021. júl. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó hackel még a száz ezer is simán megvan kevesebb, mint egy óra alatt.


Hagyományos módszerrel? Sehogy

2021. júl. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha híres ember vagy, vagy ismersz híres embert, akkor simán összejön, máskülönben nem.
2021. júl. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy nem lehet ilyet, hú de nagy hülyeség, hát nyilván nem lehet.


(off: a gmail regisztráció egyszerű és ingyenes)

2021. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

a semmiből nem lesz semmi. ha van valamilyen előzetes népszerűséged, közönség elérésed, akkor abból lehet építkezni. ha nincs, akkor marad a kitartó, kemény munka és a türelem, hogy célt érj vele.


ha már van pár százezer feliratkozód, akkor egy jól irányzott videóval meglehet egy nap alatt az ezer új feliratkozó.


ha van párezer ismerősöd, követőd Facebookon, Instagramon, vagy egyéb más csatornákon ÉS sikeröl őket jól mozgósítanod, akkor is simán összejöhet egy nap alatt az 1000 vagy még több is.


akár reklámozással is összejöhet. fizetsz a YouTube, Facebook, Instagram és egyéb oldalaknak azért, hogy ajánljanak másoknak.


akár organikus elérésre építve reklámozod magad, akár fizetett hirdetést alkalmazol, nagyon sok múlik azon, hogy MIT reklámozol és HOGYAN teszed. ha olyan a tartalom, ami önmagáért beszél, evidens, hogy miért akarom követni, akkor nagyobb eséllyel fogom bekövetni a csatornádat. ha vacak, vagy akár nagyon jó, csak engem nem érdeklő csatornát reklámozol nekem, akkor lehet, hogy megnézem, hogy mi ez, miért kéne érdekelnie, de hiába teszem, mert marhára nem érdekel, ezért nem fogok rá feliratkozni.

egyébként még ha feliratkozik valaki egy csatornára, akkor sem biztos, hogy nézni fogja a videóidat. én egy csomó csatornára fel vagyok iratkozva, amik még érdekelnek is, ha megkérdezel, vagy elgondolkozom rajta, csak épp időt nem szánok a videóikra, mert annyira viszont nem (vagy nem mindig) érdekelnek a videóik, hogy időt is szánjak rá, hogy megnézzem őket. viszont vannak olyan videók, amiket olyan csatornákon is megnézek, amikre nem vagyok feliratkozva, mert akkor épp jobban érdekel, mint a többi.

2021. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
53%
Gondolom Dezső Bence könyvéből van ez a (fals) infó 😂
2021. júl. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Feltornászod magad 200 ezerre, majd csinálsz egy második csatornát.
2021. júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!