Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vatera. Ajánlott küldemény...

Vatera. Ajánlott küldemény kérdés?

Figyelt kérdés
Vettem egy parfümöt és ajánlott küldeményként fogja küldeni.. Szóval utalom a pénzt a megadott számlaszámra? Ez annyit tesz, hogy bemegyek a Postára vagy Bankba befizetem a pénzt és utalják? :$ Még sosem csináltam ilyet. Valaki elmagyarázná? Ja és kb. hány nap mire ideér Szegedről Debrecenbe?
2010. aug. 28. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:

üdv ha bankszámlárol utalsz akkor kb 2 nap ez attol függ hogy egy bankánl vagytok vagy más más bank

ha egy banknál akkor 1 nap


ha sárga csekken akkor kb 5 nap

Az ajánlott csomagot meg ha nem nehéz kihozza a postás de csak te tudod áttvenni mert alá kell irni a küldeményt

ha nem hozza ki akkor bekell menni a postára érte ,de mindenképpen kapsz rola egy értesitöt hogy ajánlott küldeményed van


de mivel utaltad ill elküldted a pénzt a postán már nem kell fizetned


(egy vaterás )

2010. aug. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Készpénzben utalok.. Úgy lehet? És azt a Postán vagy a Bankban?
2010. aug. 28. 15:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Utalni csak bakszámláról bankszámlára lehet.


Ha kézpénzzel szeretnéd megoldani, akkor be kell menned abba a bankba, ahol az eladó vezeti a számláját, és a számlájára közvetlen BEFIZETED az összeget, tehát nem elutalod, hanem simán befizeted. Ez gyorsabb abban a pillanatban megkapja a pénzedet, csak macerásabb, és nem is mindig működik, nekem is volt már hogy az eladónak valami mucsaföldi banknál volt a számlaszáma aminek a környéken nem volt fiókja...

De egy OTP vagy más nagy bankkal olcsóbb és kényelmesebb befizetni. Meg főleg ha nincs bankszámlaszámod.

2010. aug. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha van bankszámlád akkor a bankszámlárol tudsz utalni az ő bankszámlájára ,de bekell menned a bankba kivéve ha van netbankod ,ekkor interneten kersztül tudsz utalni


ha sárgacsekken küldöd a pénzt akkor meg a postára kell menni és az ő cimére küldeni a pénzt


ha nincs bankszámlád (pedig szerintem kell hogylegyen )

hiszen a fizetések is már oda landolnak

kivéve ha még nincs önáló kereseted

igy marad a posta vagy valamelyik szülö vagy hozzátartozo bankszámlája

2010. aug. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem.. Van egy bankszámlám...csak pénz nincs rajta diák vagyok tavaly kellett csináltatnom idén a fizetést kézbe kapom.. :S

Szóval akkor bemegyek a bankba felrakatok 2500 Ft-ot a kártyámra és azt átutalom? ez így lehetséges?

2010. aug. 28. 18:47
 6/6 anonim ***** válasza:
IGEN :)
2010. aug. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!