Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Redditen miert bannolja...

Redditen miert bannolja rogton ki a weboldal az eldobhato accountomat?

Figyelt kérdés

Vpn-t hasznalok, probaltam gmail-el, protonmail-el, mar probaltam kulon virtualboxon is csinalni kulon OS-en.


Mi a fene a baj?


2021. júl. 29. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kapcsold ki azt a krva vpn-t. Hol laksz, kínában? Ha nem, minek neked vpn??
2021. júl. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Ha tisztességes, törvényes, felvállalható módon nem megy egy thread indítása, akkor ne erőltesd.
2021. júl. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lehetne minden eloitelet nelkul segiteni ha tudtok?


Felszeretnek tenni egy kerdest relationship_advice ra, de nem akarom hogy lassa az illeto, mert o is fent van redditen.


Amugy meg a fo accountomon 4000 karma van...

2021. júl. 29. 16:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Simán beregisztrálsz egy másik fiókot (throwaway account), ehhez nem kell semmilyen titkosítás és trükközés. Egy másik fiók független a többitől, nincs összekötve vagy utalva egymásra.
2021. júl. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, en is igy csinaltam eddig, ahogy leirtam.


Viszont az accountom rogton bannolasra kerul 2 - 3 perc mulva, mielott barmit postolnek.


A postjaim ezek miatt termeszetesen nem is latszodnak a subredditben a new kozott, de en az uj acc profiljarol viszont latom oket, szoval shadow-bannelve vagyok.


A fo accountmal meg probalok ramenni az uj acc profiljara, es azt irja hogy


"Sorry, nobody on Reddit goes by that name. The person may have been banned or the username is incorrect."


Megprobaltam mar szinte mindenhogy, mindig kibannol.

2021. júl. 29. 17:08
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
3-as az első válaszoló segített. Illene megköszönni.
2021. júl. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!