Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet kapcsolatba lépni...

Hogy lehet kapcsolatba lépni a facebookal?

Figyelt kérdés

Van egy funkció ami már több mint egy hete nem működik és csak a "Sorry, something went wrong. Please try again." üzeneteket tudja dobálni.

Jeleztem nekik a probléma jelentése gombbal ami az oldal jobb alsó sarkán található, részletesen leírtam benne, hogyan idézhető elő a probléma screenshotot is csatoltam de még mindig nem működik.

Próbáltam support oldalon élő chaten kapcsolatba lépni velük de a chatre aztírja "Chat Unavailable" (néztem délelőtt, délután, este, hajnalba mindig ezt írta).

A chat gomb mellett van egy email gomb amire ha rákattintok semmi nem történik.

Próbáltam e leírás alapján is felvenni velük a kapcsolatot ( [link] ) de semmilyen overview vagy education tab nincs a commerce managerben.



2021. júl. 29. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz csinálni, a facebook mindig is ilyen volt.
2021. júl. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Legnagyobb eséllyel így kapják meg:

Leírod részletesen egy A4 oldalra a problémát. (Magyarul is jó, olvashatatlan kézírással) Ne felejtkezz meg a dátumról és válaszcímeől se.

Összetekered a lapot hogy beférjen egy üres barna sörösüveg nyakán. Majd leparafadugózod. Ezután beledobod a legközelebbi folyóba vagy szenyvízcsatornába. Egyre megy.

Facebook így is mindent tudni fog. :)

2021. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az alábbi oldalon:

[link]

össze vannak foglalva a kapcsolatfelvételi űrlapok.


Egy funkció nem működéséről esetleg az alábbin keresztül értesítheted:

[link]


Vagy írhatsz nekik postai levelet (;D):

Facebook Ireland Ltd.

4 Grand Canal Square

Grand Canal Harbour

Dublin 2 Ireland

2021. júl. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elmondod, melyik funkció? Nekem is volt ilyen és magától helyrejött (bár néha rendetlenkedik), kíváncsi vagyok, ugyanaz-e.
2021. júl. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#3 Rá írtam a cikk alapján a Facebook for Business oldalukra, egy messenger bot elvileg rögzítette a hibajelentésem.


#4 Az egyik ami már több mint egy hete nem jó az a commerce account létrehozás.

Ezt úgy véljük globális probléma lehet mert 3 különböző facebook accból is megpróbáltuk mindegyikből azt írja "Something went wrong".

Ezt konkrétan akkor írja mikor megadnánk a commerce account nevét.

Kép: [link]

A másik pedig facebook alkalmazást nem tudunk néha létrehozni a fejlesztői oldalon (itt is a semmitmondó "Something went wrong" hiba) de ez olyan szokott lenni, hogy vagy jó vagy nem (általában várunk fél napot max 1 napot és utána jó de 1 nap múlva már megint nem jó...).

Most épp megint nem jó: [link]

2021. júl. 30. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!