Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok a Facebookon a...

Hogyan tudok a Facebookon a történetem létrehozásában linket bélyegképpel megosztani?

Figyelt kérdés
Megjelent egy cikkem egy honlapon és ezt meg akartam mutatni a történetemben. A link viszont nem bélyegképpel jelent meg, mint általában a Facebookon, hanem csak a cím, értelmetlen szöveg formájában. Nagyon csúf. Hogy lehetne bélyegképpel megjelentetni a történetemben?

2021. aug. 2. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi ez a bélyegképes cucc, de asszem linket csak akkor lehet úgy megosztani facebook történetben, hogy azt meglehessen nyitni, amikor van egy bizonyos számú követőd (legalábbis instán így van, ezért gondolom, hogy facebookon is, mivel egy a fejlesztő). Az "értelmetlen szöveg" gondolom a kimásolt link akar lenni, soha nem a címet másolod ki link formájában. Ezt úgy tudod megoldani, hogy a cikk elejéről csinálsz egy képernyőfotót, berakod a képet a történetbe, és odaírod, hogy hol érhetik el a linket, amit kitehetsz az oldaladra.
2021. aug. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Anonim, a képernyőfotó jó ötlet, de a "szöveg ráhelyezése" hatalmas betüket produkál és ez elég groteszk, amikor egy url-linket írok bele. Kezelhetetlen. Ezt nem lehet valahogy okosan szépíteni? Az lenne a legjobb, ha a képre kattintva rögtön meg is nyílna a cikk.
2021. aug. 16. 09:13
 3/3 anonim ***** válasza:
2. De a szöveget össze tudod húzni kisebbre is. És ne a linket másold be, hanem mondjuk ezt: "Link az oldalamon". Na és a cikket már szépen ki tudott tenni a faladra, onnan meg elérhetik. Mondom, szerintem csak akkor nyílna meg a cikk egyenesen a képről, ha lenne egy bizonyos számú követőd. Esetleg néz még utána a neten, hogy milyen lehetőségek vannak.
2021. aug. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!