Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az instagram mióta nem működik...

Az instagram mióta nem működik számítógépről, böngészőből?

Figyelt kérdés
Ugrál, mint valami hülye és valami kódokat futtat, de nem léptet be, helyette hibajelzést ad. Mozillából és slimjetből is próbáltam, ugyanaz.

2021. aug. 3. 16:14
 1/6 A kérdező kommentje:

message "Kérjük, várj egy pár percet, mielőtt újra megpróbálnád."

status "fail"

2021. aug. 3. 16:14
 2/6 anonim ***** válasza:
I Love You
2021. aug. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam tegnap még ment, és most is megyen.
2021. aug. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mozilla frissítés óta a jobb egér - link címének másolása (v) helyett már (m) van és kibiaszottul idegesítő ez is, miért kell megszokott dolgokat változtatni? :)))


Ez meg a mozilla címsorában jelenik meg villódzása alatt, miután entert nyomtam a létező instagram cím után... :)

[link]

2021. aug. 3. 16:30
 5/6 anonim válasza:

Pár napja történt, hogy posztoltam story-ba és rá max 2 percre, teljesen kidobott az alkalmazás. Azóta próbálok visszajelentkezni, kétfaktoros hitelesítésig el is jutok, aztán amikor jönnie kéne a kódnak sms-be, nem jön semmi. A fiókomra már rá sem lehet keresni, mintha soha nem is létezett volna. Olvastam, hogy mások blokkolva lettek x napig, vagy felszólítást kaptak, nálam ilyen nem volt, csak egyik percről a másikra vége...

Regisztráltam egy új fiókot magamnak, esélyem se volt semmire, ugyanis a regisztrálás után egyből kidobott az instagram, megerősító kódot kér, aminek sms-ben kéne jönnie, de meglepő módon itt sem jön.

Ez egy szar.

2021. aug. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
megjavult, valószínűleg blokkolva voltam valamiért közvetlenül regisztráció után. érdekes, mert közben appról működött ugyanaz.
2021. aug. 8. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!