Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha már egyszer megvan a...

Ha már egyszer megvan a jelszó wifihez, és utána megváltoztatják, akkor utána valami programmal vissza tudok csatlakozni?

Figyelt kérdés
nemtuodm érthető-e a kérdés...mondjuk ha megvan a jelszó,és megváltoztatják utána,akkor van iylen program,amivel eze után is tudok csatlakozni hozzá?teszem azt amikor csatlakozok először,akkor lekérek valamilyen adatokat.
2010. aug. 28. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem, ugyanúgy meg kell kérdezned az új jelszót...


Nem azért változtatták meg a jelszót mert rájöttek, hogy megtudtad? :)

2010. aug. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
még nem történt velem ilyen,csak feltételezem...hogy ha egyszer meglett,akkor egy progival letudom szedni gondolom a kapcsolat adatait,de utána nemtudok rá csatlakozni vhogy,ha már más a jelszó?
2010. aug. 28. 20:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ha megváltozik a jelszó, akkor neked meg kell szerezned az új jelszót! ennyire 1szerű...semmilyen program nincs
2010. aug. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
7. Ne lopj!
2010. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
:))))))))
2010. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Őszintén, szerinted ha létezne ilyen program lenne értelme lejelszavazni a wifiket? :-))
2010. aug. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2010. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Banyek, ehhez nem kell wifi key generator :-D Ugyanaz a hatás ha elkezdem püfölni a billentyűzetem... :))

Amúgy a saját hálózatomhoz ez a jelzó, elkezdem püfölni azt kész. Én úgyis át tudom másolni ctrl+c-vel aki meg lopni akar próbálkozzon másnál...

2010. aug. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:31

a jelszónak van értelme,te szerintem nem érted a kérdésem...nem azt mondom,hogy fel akarom törni a jelszót,hanem ha megvan,akkor ugye tudom használni a hálózatot,meg a kapcsolat minden adatát le tudom menteni...de ha ezek után változtatják meg a jelszót!

2010. aug. 28. 23:11
 10/10 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben értettem.

És meg is válaszoltuk már.

Ha változtatják a jelszót onnantól nem fog téged beengedni.

Erre nincsen program. Ha változik a jelszó tőled újra jelszót fog kérni méghozzá az újat!

Ezért irtam ha lenne ilyen program akkor nem lenne értelme a jelszónak mert mindenki a régi jelszóval csatlakozna...


Onnantól hogy változott a jelszó te is csak az új jelszóval netezhetsz tovább, nm fog semmi beengedi azért mert te már régen is használtad a hálózatot.

2010. aug. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!