Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok a Messengerből...

Hogyan tudok a Messengerből kitörölni embereket?

Figyelt kérdés

Felvettem valakit a messenger névlistámra, ki szeretném törölni de nem lehet. Hogy törölhetném ki azokat a személyeket?

Akikkel már akár évek óta beszéltem, de kidobja a mai napig , hogy elérhető. Régen volt ilyen opció, de nem találom most.

Rá kerestem neten,hogy "névlista törlése",bejön a súgó központ de ott meg azt írja,hogy nem vettem fel senkit névlistára de a Messengerben mégis bejön.

Valaki tudna nekem segíteni?

iOS rendszer, de gép is használatban áll. Köszi. ✌🏻



2021. aug. 4. 01:09
1 2
 1/11 anonim válasza:
19%
A beszélgetést tudod törölni de attól még kidobja ha elérhető, vagy letiltod és és akkor nem tudtok beszélni és azt se írja mikor volt elérhető stb.
2021. aug. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%

Nem kell letiltani. Így tudod törölni:

Ahol látod a beszélgetéseidet, alul van egy gomb, hogy People/Emberek.

Utána a jobb felső sarokban rányomsz a kis kerek ikonra.

Ekkor látni fogod az összes embert, akivel egyszer is beszéltél.

Kikeresed akit akarsz és a neve mellett az (i)-re nyomsz.

Utána lesz egy "Remove contact", magyarul valami eltávolítás.

Utána még pár percig látod, hogy online, de ha majd frissülnek az adatok, akkor többet nem fogod.

(Ez az eltávolítás csak azoknál használható, aki Facebook-on nincs bejelölve ismerősként.)

2021. aug. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Pelenkásfiú ***** válasza:
Ezt Androidon néztem, de iPhone-on is nagyon hasonló lehet a dolog.
2021. aug. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2-es válasza a tökéletes.


A messengert, amikor megnyitod, a beszélgetéseid alatt van az, hogy Emberek és ott zölden jelzi a mennyiséget, hogy mennyien aktívak jelenleg. Arra nyomj rá, hogy Emberek és látod ott azokat, akik elérhetőek és ott fent találsz egy telefonkönyvet, amire ha rányomsz kiadja az embereket, akik kapcsolataid és aki nem ismerősöd facen, hanem csak messengeren van meg a neve mellett van az "i" arra nyomj rá és azt nyomd meg, hogy kontakt eltávolítása és ettől kezdve már nem lesz rajta az illető a messengereden, nem fogjátok egymás elérhető állapotát látni, mivel a kapcsolatotok a messengeren végleg törlődik.

2021. aug. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó. De nekem nincsen olyan . Emberek megvannak , de felül csak annyi van, hogy elérhető és történetek. Semmi más.
2021. aug. 4. 18:23
 6/11 A kérdező kommentje:
Gépről nem tudom ezt megtenni?
2021. aug. 4. 18:24
 7/11 anonim válasza:
Ezt próbáld meg gépről is!
2021. aug. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#5 (kérdező)


Igen az Emberek-> elérhető és történetek-> és pont afelett van a telefonkönyv, ami olyan, mint egy telefon és 3 pont van egymás alatt, úgy van jelezve a telefonkönyv jele és arra kell rányomnod és ott vannak az ismerőseid neve és annak a neve is, aki facen nincs bejelölve, csak a messengereden van rajta, és az ő neve mellett van az "i" jelzés és azt kell megnyomnod, hogy kontakt eltávolítása és ezzel végleg eltűnik, azaz kitörlődik a messengeredből az illető.

2021. aug. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem se gépen, se telefonon nincsen. Régebben volt, pár éve, emlékszem rá, de nem találom azóta…
2021. aug. 5. 08:47
 10/11 anonim válasza:
100%
Amit írnak, régen tenyleg lehetséges volt. Ma már sajnos nem. Engm is idegesít.. marketplacen beszelgetek vkivel vagy csak valami m iatt par szo egy idegennel, mar ott marad örökre? F.ck logic facebook. Nem ertem hasznos es jó funkciot minek torolnek
2022. márc. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!