Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki el tudná magyarázni mi...

Valaki el tudná magyarázni mi az a Reddit pár mondatban?

Figyelt kérdés

2021. aug. 4. 09:25
 1/9 A kérdező kommentje:

Ezt olvastam:

[link]


Mik azok a coin-ok és a karma??

2021. aug. 4. 09:33
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi is ez a Reddit? [link]


Mi a Reddit és hogyan működik? [link]


Mi a Reddit Karma és hogyan kaphatom meg? [link]


"A felhasználók ún. "link karma" és "comment karma" pontokkal rendelkeznek, mely az általuk beküldött linkekre és hozzászólásokra kapott pozitív és negatív értékelések alapján számolódik ki. A "link karma" értéke minden alredditen megjelenik a felhasználó neve mellett a jobb felső sarokban. A regisztráltak profiljában mindenki megtekintheti a saját maga pontszámának lebontását alredditenként."


Viccnek indult, mégis mennybe ment a vicces sárga kutyás kriptovaluta [link]

2021. aug. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Reddit Hungary topikot nagyoon bírom. Rendesen csesztetik Orbánt. :D
2021. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

A Reddit subredditekből épül fel, mindegyik subreddit egy külön témát jelent, pl. r/aww: cuki képek kutyákról, macskákról stb.

r/videogames: videójátékokról szól.

És még több millió subreddit létezik.

Mi az a karma?

A karma 4 részre van osztva:

- Post karma

- Comment karma

- Awardee karma

- Awarder karma

Post karmát úgy lehet szerezni, ha posztolsz bármelyik subredditen, és azt sokan upvoteolják (likeolják)

A comment karma az ugyanez, csak kommentekkel.

Awardee karma: Ha adnak awardot a posztodra, akkor kapsz ilyet. Pár naponta (2-3) szokott egy ingyenes awardot adni a Reddit (amit 24 órán belül el kell használni), de vannak fizetősek is, amiket coinból lehet megvenni.

Awarder karma: Akkor kapsz ilyet, ha adsz awardot egy posztra.

2021. aug. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Így utólag bocsi ha kicsit hosszú lett :D
2021. aug. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
A Reddit egy közösségi weboldal, amelyen a felhasználók megoszthatják híreiket, képeiket és cikkeiket az ún. "subredditeken" (alredditeken). Kizárólag a regisztrált felhasználók adhatnak hozzá tartalmat, illetve értékelhetik a már meglévőket a "fel" és "le" nyilak segítségével. Több nyelven, köztük magyarul is elérhető.
2021. aug. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Mizantropee válasza:
100%
Nekem 3 nap alatt elegem lett belőle. Rohadtabb a cenzúrájuk mint a fososbuknak.
febr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, 2 év alatt drasztikus változások történtek. Már nem az ami.
febr. 9. 12:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 3 évig fent voltam, mostmár kitiltottak. Vicc az egész, sok subreddit drogokról, illetve egyéb illegális dolgokról, gyűlöletbeszédről szól, miközben engem egy pár kicsit sértő viccért és káromkodásért örökre tiltanak.
febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!