Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Yahoo-n a letiltás hogy...

Yahoo-n a letiltás hogy működik pontosan?

Figyelt kérdés

Letiltottam egy ismerőst a yahoo e-mailekben és azóta a blokkolt névjegyeknél egy felirat található a blokkolt címek mellett. Így van: You will not receive messages from the adresses below. The sender will not be notified.


Tudja valaki, hogy ezt hogy kell érteni? Nem fogok kapni e-maileket és a feladó nem fog tudni róla, hogy tőle nem kapok üzenetet.

Ez azt jelenti, hogy megír nekem egy e-mailt a tiltott személy és elküldi, de az a semmiben eltűnik és nem érkezik meg hozzám, neki viszont úgy állítja be a rendszer, mintha el lenne küldve?

Vagy nem tudja elküldeni az e-mailt, mert kiírja neki a rendszer, hogy nincs ilyen felhasználó (mármint én), de azt nem tudja meg, hogy letiltottam?


Aki jobban ismeri a yahoo-t, elmondhatná, mert még sosem tiltottam le korábban senkit.



2021. aug. 6. 19:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!