Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segítene valaki? G2A, Steam...

Segítene valaki? G2A, Steam gift/key vásárlás.

Figyelt kérdés

A szituáció a következő: van egy játék, amit meg akarok venni G2A-n, de csak "Steam gift"-ként van fent, a "Steam key" elfogyott.


Ha megveszem a gift-et, akkor tudom majd aktiválni magamnak a játékot, vagy nem? Ha muszáj egy Steam-es barátnak odaadnom, és nem tudom magamnak aktiválni, az lehetséges, hogy csinálok egy második account-ot, majd odaadom a játékot és aktiválom?


Bocsi, ha hülyeséget kérdezek, soha nem használtam még egyik oldalt se.



2021. aug. 6. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

A leírás alapján itt nem kulcsot kapsz, hanem egy kereskedő bot fog ismerősnek jelölni (vagy te őt, mert megkapod az azonosítóját), és Steamen keresztüli ajándékként kapod meg a játékot.

Azért van így, mivel a Steam gift csak a rendszeren belül adható egymás között, külső oldalra nem vehető ki. Döntsd el, mennyire bízol meg abban, hogy kifizeted a játékot, és még egy sor dolgot meg kell csinálni ami végén megkapod a játékot, ha minden sikeresen megy (nem bannolták például a botot és fiókot, amin a játék van). Bonyolultabb és kockázatosabb mint egy kulcsot venni.

2021. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hmmm... és ha veszek egy 5 és 10 eurós steam gift cardot, amiért elvileg egy kódot kapok, majd azt aktiválom steamen és ott veszem meg a játékot, működhet?
2021. aug. 6. 20:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze. Feltölti a profilod egyenlegét amit az áruházban elkölthetsz.
2021. aug. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi, akkor ez lesz. ha tudnám én is közvetlenül a steamen venném, de mivel nincs bankkártyám ezért csak a paysafecard jöhet szóba
2021. aug. 6. 20:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer vásároltam úgy, hogy Steam Gift volt. Kifizettem, majd egy percen belül bejelölt egy profil és küldte ajándékként a terméket. Utána vagy ő törölt engem vagy én őt, de minden rendben volt.
2021. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ma sikerült a vásárlás.
2021. aug. 7. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!