Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a lakóm nem fizeti az áram...

Évi61 kérdése:

Ha a lakóm nem fizeti az áram fogyasztását akkor mit tehetek? Ő a bejelentett fogyasztó, nevére megy a számla, de nem fizet. Számításaim szerint nem sokára, vagy már meg is kapta a kikapcsolási felszólítást. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én esetleg kikapcsóltathatom az áramot? Az sokba kerűlhet?
2010. aug. 29. 05:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ott rontottad el, hogy a nevére megy a számla.

Mi is kiadjuk a lakást, de úgy van hogy nekünk jön a számla havi egyszer átmegyünk hozzájuk hogy ennyi és ennyi a számla, elkérjük a pénzt és mi fizetjük be.


Így nagyon tenni ellene nem tudsz...


Ki ne kapcsoltasd a villanyt magaddal cseszel ki, mert te vagy a ház tulaja neked kell majd kifizetni hogy visszakapcsolják...


Szerintem menj át és fenyegesd meg hgy kirakod őket vagy ilyesmi... De azért ennyire nem kellett volna elfajulni hagyni a dolgokat... Nomeg bérlőre ráíratni a közműveket is merész húzás szerintem...


Amúgy olyan 30 ezer körül van a kikapcsolás aztán megint 30 a vissza.

2010. aug. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2010. aug. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2010. aug. 30. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!