Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-ra lehet feltölteni...

Youtube-ra lehet feltölteni olyan videót, ami alatt végig vélhetően copyright-os zenék szólnak?

Figyelt kérdés

Nem akarok rajta nagy megtekintési számot, se ebből bevételt csinálni, csak magamnak megőrizni, illetve pár embernek megosztani. A videó képi része 100%-ban saját, és alatta végig zene szól. De a zene csak nagyjából hallatszódik, mert a különböző hangok elfedik valamennyire.

Ha egy ilyen videót feltöltök, akkor abból lesz valami baj? Esetleg be lehet feltöltésnél állítani valamit erre vonatkozóan?



2021. aug. 12. 22:21
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Fel lehet tölteni,de nem érdemes, másnap reggelre úgyis leszedi a YouTube rendszere.
2021. aug. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 KmsRys ***** válasza:
100%
Ez attól függ, hogy az előadó/kiadó engedélyezi-e a felhasználását YouTube-on. A másnap reggelre az nem igazán igaz, újonnan már közzététel előtt átellenőrzi az anyagot.
2021. aug. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Pár régi ABBA meg Edda Művek szám hallható alatta. Amúgy az autóban szólt, amiben a kamera volt. Fel lehet ismerni minden számot, de a környezet hangereje hangosabb valamivel.
2021. aug. 12. 22:48
 4/18 anonim válasza:
80%

KmsRys

Nekem is éjjel szedték le a videómat copyright miatt.

2021. aug. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Jóesélyel csak pénzt nem tudsz majd vele szerezni. Egyébként nem lesz letiltva.
2021. aug. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 KmsRys ***** válasza:
100%
A YouTube content ID algoritmusa a majdnem felismerhetetlenre torzított zenéket is fel szokta ismerni. Az, hogy zaj hallatszik mellette, attól fel fogja ismerni.
2021. aug. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
Saját tapasztalatomat tudom csak megosztani veled. 2 Lyrics videót töltöttem fel. Előszőr figyelmeztetéseket kaptam, hogy tilthatják a csatornám ha tovább folytatom. Később ez megváltozott arra, hogy nem kaphatok belőle pénzt, illetve javasolták, hogy engedély nélkül ne töltögessek. Hozzáteszem ez már 7 éve volt, nem tudom azóta mennyit változott a helyzet.
2021. aug. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Hintalow ***** válasza:
42%
De ehhez mièrt kell youtube? Gdriveba (vagy onedrive stb.)feltolod, ès annak a linkje simán megosztható.
2021. aug. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen attól függ, hogy milyen zene.

Nekem nem egy filmjelenetem vagy zenés videóm van. Van amelyiken semmi korlátozás sincs, van amelyik nem alkalmas bevételszerzésre, van amelyik le van tiltva jópár országban, s van amelyik le is van törölve.

2021. aug. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Hintalow ***** válasza:
100%

Ergó az èrvènyes, amit leìrtak, a youtube-on elèggèrandom, hogy meddig fog fentmaradni.

Ilyen esetben cèlravezetőbb egy google drive-ra feltenni, ott nincs ilyen jellegű szankcionálás, ègy ugyanúgy megosztható.

2021. aug. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!