Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Használjuk továbbra is ingyen...

Használjuk továbbra is ingyen a Spotify-t és a Netflix-t ingyen?

Figyelt kérdés
Én és egy ismerősöm a crackelt netflixet(Standard csomag) használunk. A Leak.SX hez hasonló oldalon találta az ismerősöm. Már lassan 2 hete használjuk és a tulajdonosa ha van, nem húzta vissza. A spotify is hasonló de azt binekkel csináltuk tehát virtuális bankkártyákkal és vpn-nel. A spotify Fizeti is magát meg saját emailen is van(Spotify premium family csomag). Nemsokára az ismerősöm akar szerezni/crackelni hulu-t disney+-t meg még HBO GO/Max-ot. A netflx USA-ból származik. A spotify az meg USA-s bin. A VPN amit használunk az is crackelt. Használunk: expressvpn-t nordvpn-t ipvanish-t. Szerinted ez baj vagy lehet valami következménye?

2021. aug. 15. 15:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Crackelt VPN?

Annál csak a crackelt vírusirtó rosszabb.


Szinte biztos vagyok benne, hogy el van rejtve a crackben valami "nem oda való" de ha neked így jó, akkor használd.


De utána ne sírj, ha esetleg "feltörik" valamelyik platformodat, esetleg megszereznek pár banki adatodat, egyebet.


Használd egészséggel, de legyél tisztában a kockázatokkal.


Marha sok pénz az a havi 5.000 ft amibe a Netflix és Spotify kerül.


Ha meg mindenáron kalóz módon akarsz filmet nézni, a torrent még mindig biztonságosabb.

2021. aug. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Argloss ***** válasza:
100%
Ha valami miatt kiderülne, akkor börtönbe kerülnétek érte. Remélhetőleg most is több VPN-t használtál.
2021. aug. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet egy fiókba bele rejteni valamit?
2021. aug. 15. 15:56
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

What is a Cracked VPN and is it Safe to Use? [link]


Cracked VPN Download 2021 – Is It Safe? [link]


ExpressVPN Crack: The Dangers of Using Pirated VPN Software [link]


NordVPN Crack Download: Why It's a SCAM! [link]

2021. aug. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Helyesbítek a netflix az fizetve van csak nem mi fizetjük hanem egy ismerős fizeti. Teljesen legálisan fizeti csak megengedte hogy használjuk. A spotify-nak meg csak a trialjat szerettem volna kiprobálni de nem akartam volna saját bankkártyát hozzá adni. De ha lejár akkor mindegy csak ki szerettem volna próbálni hogy milyen a spotify. A vpn meg ugyanez mint a spotify csak ha meghívok 1 barátot akkor kapok +1 hónap-ot de mivel nincs rá szükségem ezért hagyom lejárni.
2021. aug. 15. 16:52
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

#5 alias @kérdező


Hasonlítsd már össze a hozzászólásodat a kérdéseddel! (a végén eljutsz odáig, hogy géped sincs)


"Szerinted ez baj vagy lehet valami következménye?" - olvasd végig figyelmesen a #4 linkjein leírtakat.

2021. aug. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
4/5 Im not using cracked vpn. Im using Trial vpn version of vpn.
2021. aug. 15. 17:03
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

"A VPN amit használunk az is crackelt. Használunk: expressvpn-t nordvpn-t ipvanish-t. Szerinted ez baj vagy lehet valami következménye?"


Well, then you are a simple little liar. Or a troll.

2021. aug. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha kicsit figyeled a híreket, pont a napokban szopatnak egy 13 éves script kiddie kölyköt, mert jogosulatlanul belépett egy másik gyerek fiókjába, meg találtak nála néhány fincsi dolgot még.


[link]

"A rendőrség lefoglalta a fiatalkorú elkövető SSD-kártyáját és mobiltelefonját, és így derült ki, hogy más is van a rovásán: lejárati dátumokkal és biztonsági kódokkal együtt szerzett meg bankkártyaadatokat. Továbbá Netflix-, Facebook- és 40-50 Discord-felhasználó kódjával tevékenykedett a világhálón."


Vesd össze a saját sztoriddal. De az eredetivel, nem amit a kommentek hatására kamuztál össze.

2021. aug. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Akkor csináljak új email fiókot?

Mert Spotify-n meg adtam a rendes email címemet.


Ismerősömet nem tudom lebeszélni róla, másoknak is csinál.

VPN-t már le töröltem.

Ismerősöm mérges lett és ki lépet a telóján a Netflixből és most nem tud visszalépni, de van neki otthon sok fiók.

Ez egy külföldi csávó aki kedves ismerősömmel szerint több fiókot ad ingyen de vannak akik donételnek neki.


Ha kilépek a Netflixről is akkor megúszhatóm?

Előzményeket is töröljem?

Rakjam újba a gépet telot is?


Rá akar beszélni az ismerősöm hogy használjam a kipucolt RevisionOS Windows 10-t mert sokkal gyorsabb lesz a gépem több hely lesz nem lesznek gyári szemetek nem lesz Microsoft kémkedése.

Egyik munkatársam már felrakta és bejön neki.

2021. aug. 15. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!