Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 0x80004001 hibakód, hogy...

0x80004001 hibakód, hogy lehet kijavítani?

Figyelt kérdés
Általam készített videóimat nem tudom megnézni, mert ez a hibakód fogad. Valaki esetleg tudna ebben segíteni? Köszönöm!

2021. aug. 15. 15:20
1 2
 1/20 Szirty ***** válasza:
100%
Azt esetleg elárulod hogy milyen program írja ki ezt?
2021. aug. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Milyen eszközzel milyen formátumú videót készítettél, és milyen operációs rendszeren melyik lejátszóval próbálod megnyitni?
2021. aug. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.



#1: a "videó" mappában, amint megpróbálok nyitni egy videót, ez az üzenet fogad: [link]


#2: NVIDIA SHADOWPLAY-jel rögzítettem/mentettem vissza a videókat. Jelenleg most se rögzíteni, se visszamenteni nem engedi a felvételeket a program. Ez a probléma eddig nem állt fenn, de ami még furcsább az az, hogy még a tálcán lévő keresőbe se tudok írni, valamint a start menüt is másodpercekkel később hozza be..Sokkal lassabnak érzem a rendszert(win10pro, 240GB SSD), szinte egyik napról a másikra történt ez. A probléma kezdete óta kétszer is jött frissítás a GPU-mra(gtx 950), de nem javult meg semmi.


OBS-sel is próbáltam videót rögzíteni, az az által készített felvételeket szintúgy nem tudtam megnyitni, ugyanez a hibaüzenet fogadott.

2021. aug. 15. 16:15
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
A leírtak szerint, valamilyen okból kifolyólag sérülhettek egyes rendszerfájlok. Rendszergazda jogú parancssorban sfc /scannow futtatása.
2021. aug. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hogy lehet rendszergazda jogú?
2021. aug. 15. 17:30
 6/20 anonim ***** válasza:
Keresőbe beírod cmd és a jobb oldalon megjelenő Futtatás rendszergazdaként lehetőségre kattintasz.
2021. aug. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok keresőbe írni, mint fentebb is írtam.
2021. aug. 15. 18:01
 8/20 anonim ***** válasza:
OK, mi történik akkor, ha a Startra (Windows gomb) kattintasz és elkezded írni, hogy cmd (ne törődj vele, hogy nincs hova írni, csak legyen megnyitva a startmenü és gépeld a cmd-t).
2021. aug. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha így sem megy, akkor Win+R > cmd > Ctrl+Shift+Enter.
2021. aug. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Beginning system scan. This process will take some time.


Beginning verification phase of system scan.

Verification 100% complete.


Windows Resource Protection found corrupt files but was unable to fix some of them.

For online repairs, details are included in the CBS log file located at

windir\Logs\CBS\CBS.log. For example C:\Windows\Logs\CBS\CBS.log. For offline

repairs, details are included in the log file provided by the /OFFLOGFILE flag.

2021. aug. 15. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!