Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok instagramon...

Miért nem tudok instagramon belépni a fiókomba?

Figyelt kérdés

Egész eddig működött. Aztán tegnap kiírta, hogy a jelszó nem jó. Megnéztem, helyesen adtam be.

Az elfelejtett jelszónál megadtam az emailt, ezt a címet már évek óta nem használtam, inaktív volt, de be tudtam lépni és kaptam értesitést, hogy a fiókom újra aktív. Viszon má legalább 10x rányomtam az insta belépésnél, hogy küldjék a linket a jelszó megváltoztatásához, és azóta se jött semmi.

Másik email címemről küldtem magamnak üzenetet a belepési email címemre, azonnal átment.

Mi lehet a baj? Egyáltalán mi történhetett a fiókommal?

Facebook belépés nem lehetséges, a profilomat kb 1 éve töröltem. Telefonszámot nem adtam meg instán, szóval nem tudnak kódot küldeni sem.



2021. aug. 16. 14:57
 1/1 A kérdező kommentje:

*viszont

*már

2021. aug. 16. 14:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!