Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Átváltott a netflixem németre,...

Átváltott a netflixem németre,hogyan tudnám vissza változtatni magyarra?

Figyelt kérdés
Németországba vagyok,eddig tudtam magyarul használni.itt arra gondo lok,hogy eddig azt adta be pl hogy top 10 Magyarország,most meg top 10 Németország.egy csomo olyan film,sorozat eltunt ami eddig fent volt mig magyar volt,szinte alig van magyar szinkron.hogy tudnám beállitani h ne innen erzekelje? nord vpnnek mar utana olvastam de sokallom az arat.

2021. aug. 16. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Területileg más más tartalom érhető el, részben szerzői jogok miatt.


Csak úgy tudod kijátszani, ha VPN-nel magyar IP címmel jelentkezel be, akkor azt hiszi, hogy Magyarországon vagy. Nem tudom, hogy amúgy a netflixen ezt ki lehet-e játszani, de van több ingyenes VPN, ki kell próbálni.

2021. aug. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Arra azért figyelj, hogy

"A Netflix elkezdte levadászni a trükköző felhasználókat, de néhány ártatlannal is kibabráltak

A trükközés ez esetben VPN-alapú megoldást jelent. Ezt ugyanis nem veszi jó néven a szolgáltató." [link]

2021. aug. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt halódtam hogy a egy illető létre hozz több profilt hogy többen nézhessék azokat is ki akarják tiltani, hogy minden személy fizessen elő.


Mi a véleményetek az ingyen Netflix fiókokról?

Érdemes használni?


Fizetni nem akarok mert akkor se látom az összes tartalmat, ha már fizetni kell akkor már mindennek elérhetőnek kell lennie, így max 500 Ft-ot érne a Netflix-ért fizetni.

2021. aug. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!