Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Volt osztálytársakat/évfolyamt...

Volt osztálytársakat/évfolyamtársakat ki szoktatok törölni Facebook-ról, ha egyáltalán nem tartjátok velük a kapcsolatot? Vagy csak távolabbi ismerősöket szoktatok törölni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 19. 01:38
A kérdező szavazást indított:
Igen, nem feltétlenül tartok meg valakit csak azért, mert osztálytárs, vagy évfolyamtárs volt.
Nem, volt osztálytársakat/évfolyamtársakat sosem törlök, max. csak távolabbi ismerősöket.
18 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Akkoriban nem volt ilyen tehát rájuk szoktam keresni néha.szabó béci pl gyulán a gumisnál dolgozik,25 év alatt nem sokat változott.családja van és megmaradt szegény embernek,nem tudott kitörni az átlag békés megyei szegénységből.
2021. aug. 19. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha több, mint egy éve beszéltünk akkor törlöm.

Ha zavarja és észre veszi akkor bejelöl újra.

2021. aug. 19. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 molnarmarcell21 ***** válasza:
63%
Ezt a törlést nem értettem sosem. Megszűnik valaki az ismerősöd lenni vagy mi? Akinek utálom a fejét, azt legfeljebb kikövetem, de nem törlöm, nem tiltom le.
2021. aug. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Senkit nem szoktam törölni.

(Alapvetően mondjuk nem is osztok meg semmit, így feltételezem én sem idegesítem a régi ismerősöket.)

Ha valaki sok hülyeséget megoszt, akkor leállítom a követését. (függetlenül attól, milyen gyakorisággal beszélünk)


Persze néha "rendet" lehetne rakni, de felesleges időpazarlás. Ez olyan dolog mint a fájlok takarítása a gépen. A rendszerzés ellenére, biztos van pár régi, nem használt, felesleges cucc: de átnézni, kiválogatni sok idő, amit sajnálok pazarolni. Inkább veszek még egy HDD-t archiválásra.


(Jogos felvetés, hogy akkor a kommentelésre miért nem sajnálom az időt: mert ez kikapcsol és szórakoztat. :))

2021. aug. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Mivel nem tettek semmit azért, hogy a velük töltött idők szép emlékek legyenek, simán.
2021. aug. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Hintalow ***** válasza:
95%
Elfèr az ismerősök között, enni nem kèr, aki sok hülyesèget posztol, annak leállìtom a követèsèt ès kèsz.
2021. aug. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

Törölném a picsába az egész f*s.zbuk-ot, utánna meg napalmot engednék az emberekre... :-)


Mert mind egy rohadt hazudós f*s.zópó g*ci! :-)

2021. aug. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Én megtartom ismerősnek őket, nem zavarnak
2021. aug. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
91%
Idén töröltem rengeteg ismerősömet - már 1000-nél többen voltak. Mindenki ment, akivel nem beszéltem egy vagy több éve - és nem is éreztem úgy, hogy bármikor ráírhatnék és elcseveghetnék velük. A régi osztálytársakat, évfolyamtársakat is töröltem.
2021. aug. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%

Miért törölném őket?

Attól még,hogy évek óta nem beszéltünk még az ismerőseim, nem zavar,hogy ott vannak. Aztán ki tudja az élet mikor hoz újra össze velük...nem egy ilyet tapasztaltam már.

2021. aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!