Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltörték az instagram fiókoma...

Feltörték az instagram fiókomat úgy, hogy a felhasználó email címét megváltoztatták. hogyan lehetséges ez és hogyan tudom visszaállítani?

Figyelt kérdés

a mai napon a telefonomon rányomtam az instagram ikonjára, de azt írta ki, hogy Ön kijelentkezett. rányomtam, hogy oké, majd a profilomra és kéri a jelszót. Beírtam. ennyit ír ki: Elfelejtette a jelszabát? ellenőrző email küldése...


na már most érdekes, mert nem írja, hogy hibás, vagy bármi, csak kérdez, hogy elfelejtette a jelszavát. Rányomok, hogy ellenőrző email küldése. kiírja, hogy ellenőrző email küldtünk 3*****7@f***.hu címre. EZ NEM AZ ÉN EMAIL CÍMEM!!! nekem máshogy néz ki!!

Nem értem, hogy hogyan lehetséges ez, hiszen egy fiók egy bizonyos emailhez tartozik. Nekem gmail-em van, nem (gondolom) freemail.hu

eléggé zavar, mert sok képen vagyok rajta saját arcképemmel.

Az eredeti, profilhoz tartozó emailcímem nem változott, be tudok lépni, konkrétan mintha kicserélték volna a kettőt. Nem értem mi baja?


2021. aug. 21. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet, hogy belépve maradtál egy nyilvános gépen, vagy a haverod gépén, vagy telefonján, és úgy gondolta, hogy jó ötlet húzni kicsit az agyad.

2021. aug. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ilyen nem történt. Senkinél nem jelentkeztem be, főleg nem nyílvános gépen. Ez teljességgel kizárt, mert még ilyenre lehetőségem se volt.


Az a bajom, hogy ha feltörték az emailemet (azt az egyetlent) akkor megváltoztatták a jelszót és kész. De viszont az az egyetlen emailem ép és sértetlen, de az insta profilom más emailhez kötődik már. Nem is tudom mi az.

2021. aug. 21. 09:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Olvasd át: Azt hiszem, feltörték az Instagram-fiókomat. [link]
2021. aug. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyik sem jó. mert az email cím nem az enyém. konkrétan emailt cserélt az instagram fiók. Mondom, mintha a szomszéd profiljára küldözgetnék helyreállító emaileket. nincs hozzáférésem ahhoz az idegen freemailes címhez. miközben a profil az ENYÉM!
2021. aug. 21. 10:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Az 5. pontban leírt módszer (nem férek hozzá...) sem működik?


"Biztonsági kód vagy támogatás kérése az Instagramtól


Ha nem tudod visszaállítani a fiókodat az általunk küldött bejelentkezési hivatkozással, megpróbálhatsz támogatást kérni tőlünk.


Így tudsz támogatást kérni az Instagramtól:

Androidra készült Instagram alkalmazás:


1. A bejelentkezési képernyőn koppints a Bejelentkezés alatt látható Segítség a bejelentkezéshez lehetőségre.

2. Add meg a fiókodhoz tartozó felhasználónevet, e-mail-címet vagy telefonszámot, majd koppints a További segítségre van szükséged? lehetőségre. Fontos tudni, hogy ha több Instagram-fiókod van, lehet, hogy először ki kell választanod azt a fiókot, amelybe nem sikerül bejelentkezned. Ezután kövesd a képernyőn megjelenő útmutatást.

3. Koppints a További segítségre van szükséged? lehetőségre, majd kövesd a képernyőn megjelenő útmutatást.

4. Válaszd ki az e-mail-címedet vagy a telefonszámodat, majd koppints a Biztonsági kód küldése elemre.

!!!!!

5. Ha nem kapsz biztonsági kódot, koppints a Biztonsági kód küldése alatt látható Nem férek hozzá ehhez az e-mail-címhez vagy telefonszámhoz lehetőségre, majd kövesd a képernyőn megjelenő útmutatást."

2021. aug. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

Erről beszélek már évek óta

10 perc alatt bárkinek el lehet lopni a facebook vagy insta fiókját (egy kutya1a kettő)


De csak lepontozást kaptam.

Aztán nesze.

99%, hogy búcsút inthetsz.

Aztán majd ugyanez lesz a facebookoddal is, majd lekérik az archivumodat, és minden olyan adatodhoz hozzáférnek, ami valaha a telefonodon volt


Nevek, címek, telefonszámok, hívás- és SMS lista, "privát" üzenetek, az összes kép, sorolhatnám.


Ugyanis a face MINDENT elment, azt is amit nem kérsz tőle, és nem kérdez....


Évek óta ezt mondom.


Erről ennyit.

2021. aug. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!