Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messengeren elérhető embereket...

Messengeren elérhető embereket, hogy, miért dobja fel?

Figyelt kérdés
Messengeren a beszélgetéseim fölött, az "Új szoba" mellett, és a kereső alatt van 15 elérhető ember. Azokat, hogy sorolja a rendszer, mi alapján kerül valaki előre? Nyílván olyanok elöl vannak akikkel szoktam beszélni, de olyanok is akikkel sose beszéltem, még csak nem is reagàlunk egymás bejegyzéseire. Lehet-e összefüggés az között, hogy ki nézi az adatlapom?
2021. aug. 22. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

"Lehet-e összefüggés az között, hogy ki nézi az adatlapom?"

Nem, semmi köze a kettőnek egymáshoz. Ők azok az ismerőseid, akik az adott pillanatban elérhetők messengeren.

2021. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van átlagosan 5-10 olyan ismerősöm az a 15 ember között akivel beszélek, és a maradékkal nem beszélek, ennyi erővel miért nem azt a 15-öt dobja fel akivel beszélek? Most is például az a személy van leg elől akivel soha nem beszéltem, erre próbálnék kilyukadni.
2021. aug. 22. 22:16
 3/3 anonim ***** válasza:
95%
Felesleges ezen agyalni, rendszeresen előkerül ez a kérdés, de amíg nincs nyilvános infó (és nem is lesz), hogy mi szerint van kódolva a Facebook-nál, addig semmi egyértelmű válasz nincs.
2021. aug. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!