Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csináljak hogy végre jó...

Mit csináljak hogy végre jó legyen az instám?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy kijelentkeztet és miután vissza lépek eltűnt x követőm ha meg kirakok egy új képet egyből kitörli, nem tudom miért csinálja ezt de vagy már fél éve ez van és nagyon idegesít... Valakinek van hasonló problémája? Hogyan tudnám megoldani? Már letöltöttem újra de az sem segített, félek hogy valaki feltörte a fiókom...

2021. aug. 24. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Telepítsd újra az alkalmazást, régen nekem is csinált érdekes dolgokat, pl. nem engedte hogy az alkalmazáson keresztül fényképezzen a telefonom. Miután újraraktam rendbejött.

2. Ha ez nem megy, vagy félsz hogy tényleg feltörték a fiókod, csinálj egy másikat. Ha ez amúgy sem működik műár, akkor mindegy is.

2021. aug. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönom a választ! Egyszer már ujratelepitettem de azota se jó, viszont pedig most megvaltoztattam a jelszavamat de még mindig ezt csinálja szóval nem hiszem hogy akkor feltörték...

Még várok válaszokat hátha valaki ugyanigy van ezzel:)

2021. aug. 25. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!