Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Számítógépről miért nem lehet...

Számítógépről miért nem lehet feltölteni Instagramra képeket/posztokat?

Figyelt kérdés
Annyira idegesítő, azt tudom hogy nem lehet, és sok ilyen kérdés volt már, engem az oka, a "miértje" érdekel. Miért nem lehet simán gépről is posztolni, amikor van gépes felülete is az oldalnak ami böngészőn használható? Pl. egy fotós most először a fényképezőjéről másolja fel a gépeket a számítógépre, majd onnan még tegye át az okostelefonra is és posztoljon onnan, ezt végigjátszva mindennap? Nem nonszensz ez? Mi az indoka hogy nem lehet asztali gépről is posztolni, mint pl. Facebookon, vagy Twitteren?

2021. aug. 24. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Hívd fel Mark Zuckerberget, ember, milyen válaszra vársz? Mert nem engedik és kész.
2021. aug. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Valószínűleg meghekkezték a géped.

Töröld le az egészet vírusírtóval.

2021. aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi az oka? Nettó kreténség.

Nem használom, de eredetileg mobil applikációnak szánták ha jól tudom, így a funkciók többsége csak ott érhető el azt hiszem.

Gondolom a megnövekedett igény miatt megoldották, hogy PC-ről is elérhető legyen, de szerintem nem céljuk a teljes funkcionalitás.

Ha jól emlékszem, voltak ilyen fotó filterek (lehet most is vannak) és kezdetben mindenki mobillal fotózott és azt töltötte fel. Most, hogy elszaporodtak az influenszerek gondolom próbálnak egyre jobb minőségű fotókat felrakni (esetleg editált képet) így rájöttek, hogy a mobil ehhez kevés.

Amúgy ha van eszük, akkor nem másolgatnak össze-vissza: nyilván a dslr-ről gépre kell rakni a fotókat (fényképezőgépe válogatja, hogy hogyan, de a többség SD kártyát tolja be a kártyaolvasóba) majd szerkesztés után megy a mappába a végleges kép, ami automatikusan szinkronizál valami felhő szolgáltatásba (google drive, icloud, akármi) ami többnyire azonnal elérhető mobilon is, így a posztolás már onnan könnyedén megy.


Bár továbbra is azt érzem sok hűhó semmiért: az influenszereken kívül szerintem az átlag felhasználó nem szórakozik ennyit vele. Fotósoknak vannak sokkal jobb platformok a képek megosztására, ez több szempontból is alkalmatlan rá, max a nagyobb közönség miatt kényszerült rá némelyik.

2021. aug. 25. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!