Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Visszatudom hozni a beszélgeté...

Visszatudom hozni a beszélgetéseim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Eddig csak messengerem volt, de most csináltam egy facebook profilt is mellé. DE most, hogy megcsináltam a messenger nem enged be hanem azt írja ki, hogy azzal a telefonszámmal regisztráltam egy facebook fiókot, amivel messengeren is regisztráltam és azt kérdezi, hogy új telefon számom van vagy még ez. Azt mondták, hogy valószínűleg törlődni fog az összes beszélgetésem meg minden, de esetleg van rá mód, hogy meg tudjam tartani/"menteni" a beszélgetéseim?


A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!



2021. aug. 27. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Alap: régi messenger (fb nélküli) fiók mellé nem regisztrálunk fb fiókot ugyanazzal a telefonszám/email cím/felhasználó névvel, mert ezzel elveszik a korábbi messenger fiók! :( Ha ezt tetted, akkor - sajnos - keresztet vethetsz az eddigi fiókodra.
2021. aug. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!