Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A kínaiak milyen közösségi...

A kínaiak milyen közösségi protált/portálokat használnak?

Figyelt kérdés

Mert hát nekünk van a myvip, iwiw, meg van a nemzetközi facebook.

De olyat keresek amit Kínában használnak, és nagyon elterjedt. Keresek valakit, de nem tudom a nevét. Csak azt tudom hogy melyik városban él. Ez a város Magyarországon van. Szóval kínai lány, itt Magyarország egyik városában. (a városnevet nem akarom most leírni)

Képről felismerném, csak nem tudok sehol se úgy keresni, hogy nemzetségre, és lakhelyre szűkítsen. :S

Ezért gondoltam arra, hogy majd a kínai közösségi oldalon leszűkíteném a keresést arra a bizonyos városnévre. Vagy ha olyan nincs akkor arra, h Magyarország, csaknincs olyan nagyon sok kínai az országban h ne bírjam végignézni őket.


Eléggé nagyon nagyon fontos lenne.


ELőre is köszönöm!


2010. aug. 30. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Qzone [link]


Talán ez segít

China's Top 3 Social Network Sites

[link]


illetve ez

[link]

2010. aug. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm! végignézem őket, h melyiken találom meg. ha megtaláltam a keresett személyt akkor írok, hogy már nem kell más oldal link, de addig ha valaki tud még, kérem írja le.


neked meg kedves első válaszoló, tényleg nagyon köszönöm!

2010. aug. 30. 19:21
 3/6 A kérdező kommentje:
egy élmény lesz ezeken az oldalakon eligazodni, főleg h nem ismerem a kínai írásjeleket :D
2010. aug. 30. 19:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Google translate ☺

[link]

2010. aug. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
azzal csinálom. szerencsére a chrome tud olyat hogy egyből lefordítja a weboldalakat. na de ismerjük h milyen a minőség, és az érthetőség. ez kínainál hatványozottan rossz :D de azért majdcsak sikerül:D
2010. aug. 30. 19:42
 6/6 LPKata válasza:

QQ az alap.

mindenkinek az van!

2013. aug. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!