Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan magyar kínaiwebshop...

Van olyan magyar kínaiwebshop ahol lehet utánvéttel fizetni?

Figyelt kérdés
Tud valaki iylesmi oldalakt mint a Kínaiwebáruház.hu . Ezek a Magyar oldalak külföldi webshopok termékeit értékesítik itt . Nekem olyan kéne ahol lehet utánvéttel fizetni de bármilyet írhattok azok is jók ahol mondjuk van paypal vagy skrill . (az Ebay nem ér)

2021. szept. 4. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Na várj, most akkor feltétel az utánvétel vagy mégis jó a Paypal? Mert ha jó, akkor nem kell magyar oldalt keresned, kínaiak is elfogadják, pl. Aliexpress. Magyar oldallal sincs semmi előnyöd, ugyanúgy megrendelik kínából, várhatsz rá és fizethetsz annyit (plusz még egy kis haszon) mint ga magad rendelnéd kínából
2021. szept. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aliexpressen sajnos nincsen PayPal. A paypal csak ilyen végső esetben jönne szoba ha nincs utánvét.
2021. szept. 5. 15:33
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagy ha tényleg van Aliexpressen paypal akkor szóljatok légyszi. Csak mert múltkor úgy olvastam hogy nincs.
2021. szept. 5. 15:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Van Aliexpressen Paypal. Nemrég vezették be, előtte csak AliPay volt, de én már hónapok óta csak Paypal-al fizetek.
2021. szept. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!