Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha feltöltöm a doksikat a...

Ha feltöltöm a doksikat a "dokumentumok mappából" a "google drive saját meghajtó mappába", akkor azok már biztonsággal törölhetőek a dokumentumok mappából? Nem fognak eltűnni?

Figyelt kérdés
2021. szept. 8. 07:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden fontos fájl akkor van a legnagyobb biztonságban (legalábbis elvesztés ellen), ha minél több helyen van belőle mentés. Szerintem ne töröld, ha tudod, helyezd át egy másik könyvtárba, esetleg másik meghajtóra. A Google tárhely elég biztonságos és készül róla biztonsági mentés, amiből elvileg visszaállítható minden egy támadás esetén, de azért jobb az óvatosság. Amit ember tervez, azt ember tönkre is tud tenni.
2021. szept. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
OK, köszi, akkor ráteszem külső merevlemezre is.
2021. szept. 8. 09:15
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Kezdésképp a Dokumentumok mappában ne tárolj semmit, mert a C partíción van, az meg a rendszernek s a programoknak van fenntartva, nem a személyes dolgoknak. Ha újra kell tenni a Windowst, s nincs lehetőséged átmásolni valahova, búcsút is inthetnél neki.



Én úgy szoktam, hogy ami fontos, azt felteszem Drive-ra, de ott hagyom a gépen is.

2021. szept. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3, volt egyszer egy balul elsült windows-frissítés. Elvittem szervizbe a gépet, és legnagyobb döbbenetemre úgy kaptam vissza, hogy azóta nincs rajta D-meghajtó. Nekem is ez a legnagyobb félelmem, hogy egyszer eltűnik róla minden. A fél életem rajta van.

Ezért próbálkozom most a Drive-val.

2021. szept. 8. 11:28
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Megvan a teljes lemezterületed? Pl ha 1TB-os a lemez, akkor van kb 900GB a C meghajtó összterülete?

Ha jóval kevesebb annál, mint amekkora lemez van a gépben, akkor jó esetben megvan a meghajtó, csak nincs betűjele, ezért nem látod. Ha ez van, akkor leírom, hogy szerezd vissza.

2021. szept. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
464 GB a C meghajtó. És csaknem a háromnegyede szabad, ha ez számít valamit.
2021. szept. 8. 11:54
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 500 GB-os a HDD, akkor a teljes lemez a C meghajtó, nincs meg a D területe. A szabad terület ebben az esetben nem számít.
2021. szept. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. szept. 8. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!